Natalia Siwiec urlopuje się z Bieniukami. Oliwia pozuje w różowym bikini

Oliwia Bieniuk i Natalia Siwiec gwiazdami instagramowej relacji Mariusza Raduszewskiego. Panie pozują w strojach kąpielowych.

Oliwia Bieniuk mieszka na co dzień w Trójmieście i nie pojawia się na warszawskich salonach. Mimo to wzbudza olbrzymie zainteresowanie wśród Polaków, co widać chociażby po zaangażowaniu internautów na jej instagramowym profilu. 18-latka próbuje już swoich sił w fotomodelingu i każdym kolejnym zdjęciem zaskakuje fanów. Tym razem zachwyciła, pozując w bikini. Wszystko nagrał mąż Natalii Siwiec, Mariusz Raduszewski.

POLECAMYJarosław Bieniuk zabrał dzieci na wakacje. Razem z Oliwią odtworzyli zdjęcie z 2007 roku

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk pokazuje swój trening

Oliwia Bieniuk zachwyca sylwetką na wakacjach z rodziną Natalii Siwiec

Jarosław Bieniuk zabrał dzieci i wyjechał z nimi na wakacje na Ibizę. Po kilku dniach pobytu dołączyła do nich Natalia Siwiec z mężem, córką i pasierbem. W sieci nie brakuje więc relacji z tego luksusowego urlopu. Najwięcej nagrań publikuje chyba mąż modelki. Na Instagramie Mariusza Raduszewskiego możemy podziwiać Oliwię Bieniuk. 18-latka ma na sobie różowe bikini. Piękna sylwetka!

Oliwia BieniukOliwia Bieniuk screen Instagram @architettodellanotte

Nastolatka wzbudza największe zainteresowanie spośród wszystkich dzieci Jarosława, a tych ma czworo. W październiku Oliwia skończy osiemnaście lat, Szymon ma za sobą czternaście, a Jan dziewięć wiosen. Najmłodsza pociecha piłkarza to Kazimierz, syn Martyny Gliwińskiej, którego aspirująca na celebrytkę świeżo upieczona mama często pokazuje na Instagramie. Ostatnio wyznała publicznie, że nie wyjechała z Bieniukami na Ibizę, ponieważ "nie są rodziną".

ZOBACZ TEŻOliwia Bieniuk pójdzie w ślady Anny Przybylskiej? Wszystko na to wskazuje! "Ma wszelkie predyspozycje, by zawojować show-biznes"

Więcej o: