Jan Bednarek i Julia Nowak są zaręczeni! Przystojny piłkarz oświadczył się modelce. "Najpiękniejszy dzień w moim życiu!"

Jan Bednarek - młody piłkarz reprezentacji Polski w piłce nożnej - wybrał się z ukochaną na wakacje. W słonecznym Mykonos oświadczył się swojej dziewczynie Julii Nowak.

Jan Bednarek zadebiutował w reprezentacji Polski w 2018 roku. Jego gol w czasie meczu z Japonią przyniósł zespołowi zwycięstwo. Zainteresowanie przystojnym zawodnikiem wzrosło, a media zaczęły przyglądać się jego życiu prywatnemu. Dzięki działalności piłkarza w mediach społecznościowych dowiedzieliśmy się, że jest związany z modelką Julią Nowak. Para na Instagramie ogłosiła, że się zaręczyła. 

Zobacz wideo Swoje zaręczyny pokazali na Youtube. Teraz tylko u nas opowiadają o ślubie. 'Nie wiem, czy się tam pomieścimy...'

Jan Bednarek i Julia Nowak się zaręczyli

Julia i Jan wybrali się na Mykonos, aby tam spędzić tegoroczne wakacje. Piłkarz nie tracił czasu i w dniu przylotu na grecką wyspę oświadczył się ukochanej. Oboje zamieścili zdjęcia z zaręczynowego wieczoru. Modelka na opublikowanym zdjęciu prezentuje piękny pierścionek z diamentem. W opisie publikacji wyraziła swoje uczucie do Janka. 

Najpiękniejszy dzień w moim życiu! Kocham Cię! - napisała Julia na Instagramie.
 

Pod publikacją nie zabrakło gratulacji dla szczęśliwej pary. 

Dużo szczęścia dla was! Gratulacje z całego serducha.
Aaa gratulacje! Dużo szczęścia dla was kochani!
Ooo wow! Gratulacje! - pisali internauci.

Jan Bednarek i Julia Nowak - związek

Gdy w mediach zrobiło się głośno o Janku, Julia opowiedziała, jak się poznali. 

Z Jankiem poznaliśmy się przez internet. Napisał do mnie na Snapchacie i tak się zaczęło… Zaczęliśmy codziennie ze sobą pisać, potem rozmawialiśmy na FaceTime, bo Janek był w Anglii a ja w Polsce. Ciężko było się spotkać… - mówiła Julia Nowak w rozmowie z "Super Expressem".

Do ich pierwszego spotkania doszło na... meczu! 23-latka poznała wiele osób przed tym, żeby móc spotkać się z piłkarzem. 

A pierwszy raz na żywo zobaczyłam go na meczu Polska-Kazachstan, gdzie najpierw poznałam jego menadżerów, następnie rodziców Janka i potem dopiero Jego! Od razu zaiskrzyło i wiedzieliśmy, że jesteśmy dla siebie stworzeni. Nie ma większej miłości! - stwierdziła modelka.

Jan Bednarek występuje na pozycji obrońcy w angielskim klubie Southampton. Julia z czasem zamieszkała z ukochanym w Anglii. Przeglądając zdjęcia w ich mediach społecznościowych widać, że miłość kwitnie!

Gratulujemy zakochanym!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.