Roksana Węgiel wygrzewa się w basenie na dmuchanym pączku. Wakacyjna fotka zachwyciła fanów

Roksana Węgiel zaskoczyła swoich fanów wakacyjnym zdjęciem z basenu. Wokalistka, zwyciężczyni Eurowizji Junior, opala w basenie na dmuchanym pączku.

Roksana Węgiel korzysta z wolniejszych, niż zazwyczaj, wakacji. Kiedy normalnie o tej porze jeździłaby od koncertu na koncert, teraz nie może narzekać na brak czasu wolnego. Postanowiła spędzić go na basenie.

Zobacz wideo

Roksana Węgiel wygrzewa się na basenie

Roksana Węgiel bardzo rzadko pokazuje takie zdjęcia w swoich mediach społecznościowych. Wokalistka ma nieco ponad 15 lat i każda fotografia, na której odsłania odrobinę więcej ciała, spotyka się z niebywałą krytyką. Teraz jednak są wakacje, pogoda dopisuje, nie ma się zatem co dziwić, że Roxie postanowiła skorzystać z tego pięknego czasu.

Na wypoczynek nad basenem wybrała piękny, dwuczęściowy kostium, który - powiedzmy to sobie szczerze - więcej zasłonił, niż odsłonił. Góra z piękną falbaną wygląda naprawdę super. Niestety, do tanich nie należy.

Polska marka, którą wybrała Roksana, ten model sprzedaje za ponad 200 złotych. Trzeba jednak przyznać, że wygląda wspaniale, również dzięki nieoczywistemu kolorowi.

Fani wokalistki są podobnego zdania:

Piękna!
OMG, cudo!
Cudowna jesteś, Roksanka

Roksana Węgiel - "normalna" czy "odważna"?

Kwestia ubrania Roksany Węgiel pojawia się za każdym razem, kiedy 15-latka ośmieli się założyć cokolwiek, co choć trochę odsłania jej ciało. Była już krytykowana za zbyt błyszczące (!!) paznokcie, złe buty... Jej stylizacje komentowały starsze koleżanki z showbiznesu, twierdząc, że są o wiele zbyt odważne. Głos zabrały między innymi Julia Wieniawa i Blanka Lipińska.. Często też krytykowali sami "fani", którym nie podobały się wybory modowe idolki.

Roxie życzymy udanego wypoczynku - mamy nadzieję, że nie będzie się przejmowała hejterami. Wygląda pięknie!

Więcej o: