Blanka Lipińska zwróciła uwagę Roxie Węgiel. Według niej nosi zbyt odważne kreacje. Doradza, by zrezygnowała z kontrowersyjnego materiału

Blanka Lipińska w jednym z wywiadów zwróciła uwagę, że niektóre stylizacje Roxie Węgiel są nieodpowiednie do jej wieku. Według pisarki 14-latka powinna zrezygnować z lateksu.

Blanka Lipińska jest autorką powieści erotycznych, które zostały okrzyknięte polskimi odpowiednikami "50 twarzy Greya". Pisarka jest także znana z odważnych wyznań i wypowiedzi na różne tematy. Ostatnio skomentowała sceniczne kreacje Roxie Węgiel i nie szczędziła nastolatce słów krytyki.

Blanka Lipińska zwróciła uwagę Roxie Węgiel

34-letnia pisarka udzieliła ostatnio wywiadu portalowi "Fakt24", w którym nawiązała do wizerunku młodej wokalistki, Roksany Węgiel. Według niej, 14-letnia artystka wygląda na zdecydowanie starszą niż jest w rzeczywistości i powinna zrezygnować z lateksu, nawet podczas występów na scenie.

Roksana ma 14 lat, a nie ukrywajmy, że wygląda na więcej. Owszem jest gwiazdą, ale czasami w mojej ocenie ubiera się nieodpowiednio jak na swój wiek. Nie czarujmy się, nawet różowy lateks to wciąż jest lateks! A ten materiał ma mocno erotyczne skojarzenia - mówiła w wywiadzie dla "Faktu".

Roksana wystąpiła w stroju z lateksu m.in. w swoim teledysku do piosenki "Dobrze jest, jak jest".

Roksana Węgiel  'Dobrze jest, jak jest'Roksana Węgiel 'Dobrze jest, jak jest' screen YouTube

Powieści erotyczne Lipińskiej zyskały w Polsce wielu fanów. Zobaczcie, co mówi o swojej książce:

Zobacz wideo

Według Was Roksana wygląda na 14 lat czy więcej?

KB

Więcej o: