Katie Price potwierdza: jej syn w ciężkim stanie trafił do szpitala. "Przygotowywała się na ten moment całe życie"

Katie Price za pośrednictwem mediów społecznościowych wyraziła swoją obawę o zdrowie i życie syna. Poinformowała fanów, że Harvey trafił do szpitala drugi raz w przeciągu dwóch tygodni.

Katie Price była trzykrotnie mężatką i doczekała się piątki dzieci. 18-letni Harvey jest najstarszym synem brytyjskiej modelki i osobowości telewizyjnej. Jego ojcem jest piłkarz Dwight Yorke. Życie prywatne celebrytki na Instagramie obserwuje ponad dwa miliony osób, a Katie chętnie dostarcza nowych informacji. Harvey znów trafił do szpitala. 

Katie Price martwi się o syna

Harvey trafił do szpitala drugi raz w tym miesiącu. 18-latek na początku lipca poczuł ból w klatce piersiowej podczas urodzinowej zabawy młodszej siostry. Teraz został przyjęty do szpitala z powodu trudności z oddychaniem i 42-stopniowej gorączki. Istniało podejrzenie, że Harvey ma niewydolność wielonarządową. 

Mogę potwierdzić, że Harvey jest na intensywnej terapii i jest w najlepszych rękach. Chciałabym podziękować ekipie karetki i szpitala za szybką reakcję - napisała Katie Price na Instagramie.
 

Przyjaciel modelki w rozmowie z "The Sun" przyznał, że Katie była przygotowana na tego typu wydarzenie. Tym razem sytuacja jest poważna. 

Katie przygotowywała się na ten moment całe życie i powiedziano jej, że Harvey jest w ciężkim stanie. Katie już to zna, ale tym razem sytuacja jest poważniejsza - powiedział informator "The Sun".

Harvey cierpi na zaburzenia ze spektrum autyzmu. Zdiagnozowano u niego Zespół Pradera-Williego, który charakteryzuje się zespołem wad rozwojowych. Dodatkowo jest częściowo niewidomy i ma cukrzycę. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.