Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan porównują swoje zdjęcia z dzieciństwa do Henryka. "Kiedy się uśmiecha, to cała Mama"

Radosław Majdan podzielił się z internautami wyjątkowymi zdjęciami. Widzimy na nich byłego piłkarza i Małgorzatę Rozenek, gdy byli niemowlętami.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan po ponad trzech latach starania się o dziecko w końcu powitali na świecie wspólnego synka. Mały Henryk Waleczny, jak nazywają go rodzice, jest dla nich całym światem. Nie ma dnia, aby dumna mama lub tata nie pochwalili się nowym zdjęciem pociechy. Ostatnio postanowili odkopać również swoje fotografie z dzieciństwa i porównali to, jak wyglądali z tym, jak prezentuje się miesięczny Henryk.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek z dumą chwali się Henrykiem

Henryk Majdan jak Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Były piłkarz opublikował na Instagramie wyjątkowy post. Razem z Małgosią znaleźli zdjęcia, na których są niemowlętami. Szukając podobieństw, doszli do bardzo ciekawych wniosków. Okazuje się, że mały Henryk już od pierwszych tygodni przypomina rodziców.

Henryk #dzidziuśmajdana, kiedy się denerwuje to podobny jest do mnie. Ale kiedy się uśmiecha, to cała Mama - zachwyca się dumny tatuś.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Małgorzata Rozenek pozuje w stroju kąpielowym, który nosiła w ciąży. "Zostało mi 12 nadprogramowych kilogramów"

 

Trzeba przyznać, że ma rację! Henryk Waleczny robi dokładnie takie same minki, jak robili jego rodzice. Internauci również się z tym zgodzili.

Niesamowity. Jest dowodem na to, że warto walczyć o swoje marzenia.
Świetne zestawienie dzidziusiów.
O matko, jacy wy podobni!
Podobny, podobny i to bardzo! - zachwycali się obserwatorzy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Małgorzata Rozenek nie zapomina o byłym mężu i pomaga mu finansowo. Jacek Rozenek szczególnie teraz może na nią liczyć

Wy również widzicie to podobieństwo?