Jakub Rzeźniczak nie ukrywa już, że wrócił do eksdziewczyny. Pochwalił się wspólnym zdjęciem, a ona pokazała jeszcze więcej

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień znów są razem. To już pewne. Potwierdził to sam piłkarz. Modelka również pochwaliła się serią zdjęć, na których pozuje u boku sportowca.

Jakub Rzeźniczak powinien napisać książkę, której głównym tematem byłyby jego związki. Nawet najwierniejszym fanom piłkarza trudno połapać się, z kim aktualnie się spotyka. 

Jego największą miłością miała być Edyta Zając. Niestety, ich małżeństwo nie przetrwało, kiedy na jaw wyszło, że Rzeźniczak miał romans (okazało się, że również córkę). Później głośno było o relacji Rzeźniczaka z uczestniczką "Top Model" - Magdaleną Stępień. Tu znów pojawił się problem niewierności piłkarza. Rzeźniczak został wszak przyłapany przez paparazzi z inną kobietą. I choć obrońca Wisły Płock twierdził, że nie zdradził, Stępień w rozmowie z nami przyznała, że rozstała się piłkarzem. Jak się okazuje nie na długo. 

O ile jakiś czas temu jedynie domyślaliśmy się, że modelka wybaczyła wszystko piłkarzowi i do niego wróciła (nasza hipoteza opierała się na instagramowych zdjęciach z wakacji, które oboje udostępniali), o tyle teraz już mamy pewność. Zarówno Rzeźniczak, jak i Stępień nie kryją się dłużej z uczuciem. 

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień znów razem

Mówi się, że stara miłość nie rdzewieje. Stare porzekadło chyba sprawdziło się w przypadku Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień, choć ich miłość wcale taka stara nie jest. O tym, że zdradził modelkę głośno było w czerwcu tego roku. Teraz jednak para do siebie wróciła. Po wspólnych wakacjach nad polskim morzem, postanowiła oficjalnie potwierdzić związek. I tak Rzeźniczak opublikował zdjęcie, na którym pozuje z Magdaleną Stępień. Oboje uśmiechnięci, szczęśliwi, obejmują się i wyglądają, jak zakochane nastolatki. Sportowiec opatrzył fotografię jedynie emotikoną, za to jaką wymowną, bo przedstawiającą serce. 

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień znów razemJakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień znów razem Fot. jakubrzezniczak25/Instagram

To jednak nie koniec. Całą serię zdjęci, i to w znacznie bardziej czułych pozach, opublikowała modelka (zdjęcia w naszej galerii, w górnej części artykułu). Magdalena była też bardziej wylewna i pod zdjęciami zamieściła zarówno emotikonę z sercem, jak i podpis:

Mój partner w zbrodni. 

Oprócz tego dziękowała fanom za wszystkie komentarze, w których internauci gratulowali parze i życzyli jej szczęścia. 

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu
Więcej o: