Jakub Rzeźniczak zdradził KOLEJNĄ partnerkę. Magda Stępień z ''Top Model'' opowiedziała o przykrych okolicznościach rozstania [TYLKO U NAS]

Jakub Rzeźniczak ma w show-biznesie opinię zimnego drania. Oszukiwał żonę i doczekał się nawet nieślubnego dziecka. Okazuje się, że po raz kolejny dopuścił się zdrady.

Życie uczuciowe Jakuba Rzeźniczaka było pełne niespodziewanych zwrotów akcji. Piłkarz przez kilka lat związany był z Edytą Zając, jednak ich związek zakończył się skandalem. Modelka złożyła papiery rozwodowe tuż po tym, gdy na jaw wyszła zdrada męża, a także fakt, że ma nieślubne dziecko. Od tamtej pory media z uwagą przyglądają się gwiazdorowi, a on sam z dużą ostrożnością podchodzi do dzielenia się życiem prywatnym. Okazuje się, że po raz kolejny dopuścił się zdrady. O szczegółach opowiedziała nam jego, była już, partnerka, Magda Stępień-Kolesnikow.

Jakub Rzeźniczak zdradził kolejną partnerkę?

Mogłoby się wydawać, że wraz z wiosną w życiu Jakuba zawitały spore zmiany. Krążyły plotki dotyczącego tego, że umawia się z uczestniczką programu ''Top Model. Zostań Modelką''. Mowa o Magdalenie Stępień-Kolesnikow, którą mogliśmy podziwiać w piątym sezonie popularnego show. Sami zainteresowani nie potwierdzili oficjalnie tych doniesień, ale wiele zdradzają zdjęcia, które pojawiały się w ich mediach społecznościowych. Mogliśmy zobaczyć, że zarówno Magda, jak i Kuba publikują zdjęcia w tych samych pomieszczeniach. 

Jakub RzeźniczakJakub Rzeźniczak screen z Instagram @jakubrzezniczak

Magda StępieńMagda Stępień screen z Instagram @magda___stepien


Skontaktowaliśmy się z Magdą, by potwierdziła informacje o w związku z Kubą. Okazuje się, że owszem, tworzyli parę od marca, a nawet razem mieszkali. Niestety czar prysł w momencie, w którym modelka dowiedziała się, że Kuba ją zdradza. 

Po południu został nakryty z inną kobietą, a rano się rozstaliśmy. Serce pęka. Jestem w takim szoku, widocznie to musiało trwać wcześniej - zdradziła nam Magda.
Jestem w kiepskiej formie, w życiu nie myślałam, że tak ktoś mnie potraktuje.
 

Wszystko wskazuje na to, że Jakub szybko pozbierał się po rozstaniu, bo był już widziany z inną kobietą. Paparazzi zrobili mu zdjęcia w towarzystwie długonogiej blondynki. Magda przyznała, że ciężko było się jej pozbierać po tym, co zobaczyła w mediach. Mimo wszystko podkreśla, że Kuba był dobrym mężczyzną. 

Życzę mu jak najlepiej. Byłam bardzo zakochana, to dobry mężczyzna, ale to, co dziś zobaczyłam, bardzo mnie zaskoczyło. To i tak już wszystko bez znaczenia, muszę wrócić do realizacji własnych celów - dodała.

Co o tym sądzicie?