Jakub Rzeźniczak wyznał, kto jest najpiękniejszą kobietą na świecie. Co na to Edyta Zając?

Jakub Rzeźniczak najwyraźniej wciąż nie do końca pogodził się z tym, że Edyta Zając nie jest już jego partnerką. Podczas pobytu w szpitalu, odpowiadał na pytania fanów i jedno z nich zmotywowało go do nadzwyczajnej szczerości.

Jakub Rzeźniczak i Edyta Zając rozstali się w atmosferze skandalu. Modelka złożyła papiery rozwodowe po tym, jak na jaw wyszła zdrada Rzeźniczaka i jego nieślubne dziecko. Piłkarz na początku października przyznał, że "żałuje" tego, co się stało. Miesiąc później widać jednak, że Edyta wciąż zajmuje w jego sercu miejsce szczególne.

Jakub Rzeźniczak wspomina Edytę Zając

Jakub Rzeźniczak przebywa obecnie w szpitalu. Z racji wolnego czasu postanowił swoim fanom na Instagramie, odpowiedzieć na kilka pytań. Jedno z nich skłoniło go do bardzo osobistego wyznania.

Rzeźniczak spytany o to, jaka jest najpiękniejsza kobieta na świecie, odpowiedział bardzo prosto - zdjęciem Edyty Zając.

Jakub Rzeźniczak odpowiada, kto jest najpiękniejszą kobietą na świecieJakub Rzeźniczak odpowiada, kto jest najpiękniejszą kobietą na świecie Fot. Jakub Rzeźniczak - Instagram

Jakub Rzeźniczak żałuje zdrady

To nie pierwszy raz, kiedy piłkarz odnosi się do rozstania z Edytą Zając. Już kilka razy wspominał, że żałuje tego, co się stało. Czy modelka da mu kolejną szansę? Ona sama we wrześniu tak mówiła o tej trudnej sytuacji, w której Jakub Rzeźniczak ją postawił:

Kiedy się kogoś kocha i się w kogoś wierzy, wiele rzeczy można wybaczyć. I wybaczałam - dopóki nie przekroczyłam jakiejś granicy - mówiła Edyta Zając w "Dzień Dobry TVN".

Piłkarzowi nie będzie łatwo odzyskać jej zaufanie...

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (41)
Jakub Rzeźniczak wyznał, kto jest najpiękniejszą kobietą na świecie. Co na to Edyta?
Zaloguj się
 • Gość: Jędza

  Oceniono 51 razy 37

  Robicie celebrytę z tego przeciętnego piłkarzyny tylko dlatego, że okazal się zwykłą świnią? Brawo. Inna sprawa, że to wydymanie wielkich war przez tą laskę to niezły kabaret.

 • Gość: MiKAS

  Oceniono 29 razy 25

  Średni kopacz bez finezji, za to o wyglądzie wioskowego głupka. Trafiła mu się ładna dziunia, której jego facjata nie odstraszała? To mógł o nią dbać. Teraz po ptakach.

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 12

  I wybrał jedno z jej najgorszych i najbardziej sztucznych zdjęć...

 • Gość: Aga

  Oceniono 11 razy 11

  Co to za Jakub? I co to za Edyta?

 • Gość: okej

  Oceniono 17 razy 11

  Ładna jest, ale wargi mogłaby trochę odpompować.

 • qurczak

  Oceniono 12 razy 10

  Za dużo razy główkował.

 • Gość: Ja

  Oceniono 9 razy 9

  Trzeba było myśleć większą głową a mniejszą w rozporku trzymać.

 • dodosdontquack

  Oceniono 11 razy 9

  wyladowal w szpitalu i rozum mu wrocil. za malo i za pozno jak mawiaja.

 • byann

  Oceniono 17 razy 9

  Nie wiem czy starczyło by mu na glony, żeby jej wyżywić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX