Jakub Rzeźniczak wyznał, kto jest najpiękniejszą kobietą na świecie. Co na to Edyta Zając?

Jakub Rzeźniczak najwyraźniej wciąż nie do końca pogodził się z tym, że Edyta Zając nie jest już jego partnerką. Podczas pobytu w szpitalu, odpowiadał na pytania fanów i jedno z nich zmotywowało go do nadzwyczajnej szczerości.

Jakub Rzeźniczak i Edyta Zając rozstali się w atmosferze skandalu. Modelka złożyła papiery rozwodowe po tym, jak na jaw wyszła zdrada Rzeźniczaka i jego nieślubne dziecko. Piłkarz na początku października przyznał, że "żałuje" tego, co się stało. Miesiąc później widać jednak, że Edyta wciąż zajmuje w jego sercu miejsce szczególne.

Jakub Rzeźniczak wspomina Edytę Zając

Jakub Rzeźniczak przebywa obecnie w szpitalu. Z racji wolnego czasu postanowił swoim fanom na Instagramie, odpowiedzieć na kilka pytań. Jedno z nich skłoniło go do bardzo osobistego wyznania.

Rzeźniczak spytany o to, jaka jest najpiękniejsza kobieta na świecie, odpowiedział bardzo prosto - zdjęciem Edyty Zając.

Jakub Rzeźniczak odpowiada, kto jest najpiękniejszą kobietą na świecieJakub Rzeźniczak odpowiada, kto jest najpiękniejszą kobietą na świecie Fot. Jakub Rzeźniczak - Instagram

Jakub Rzeźniczak żałuje zdrady

To nie pierwszy raz, kiedy piłkarz odnosi się do rozstania z Edytą Zając. Już kilka razy wspominał, że żałuje tego, co się stało. Czy modelka da mu kolejną szansę? Ona sama we wrześniu tak mówiła o tej trudnej sytuacji, w której Jakub Rzeźniczak ją postawił:

Kiedy się kogoś kocha i się w kogoś wierzy, wiele rzeczy można wybaczyć. I wybaczałam - dopóki nie przekroczyłam jakiejś granicy - mówiła Edyta Zając w "Dzień Dobry TVN".

Piłkarzowi nie będzie łatwo odzyskać jej zaufanie...

Zobacz wideo
Więcej o: