Edyta Zając potwierdza rozwód z Rzeźniczakiem i przyznaje: Wiedziałam, że ma dziecko. Z jej Instagrama zniknęło nazwisko męża

Edyta Zając po raz pierwszy zabrała głos w sprawie kryzysu w małżeństwie z Jakubem Rzeźniczakiem. Jak wyznała, zdecydowała się na rozwód, a o dziecku piłkarza z inną kobietą wiedziała.

Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak pobrali się w 2013 roku. Na ściankach, na Instagramie emanowali szczęściem, ale jak już dziś wiemy, w ich życiu nie było aż tak kolorowo. A mowa o romansie, którego dopuścił się piłkarz, będąc mężem modelki. Owocem właśnie tego romansu było dziecko. Gdy informacja o nim obiegła polskie media, Rzeźniczak przyznał się publicznie do pozamałżeńskiego potomstwa. Teraz po raz pierwszy głos w sprawie postanowiła zabrać Edyta Zając. 

Edyta Zając potwierdza rozwód z Jakubem Rzeźniczakiem

Edyta przerwała milczenie i w rozmowie z dziennikarzem "Dzień Dobry TVN", Mateuszem Hładkim, opowiedziała o trudnym momencie, jakim była medialna afera z udziałem jej męża, jak i jej samej. Przyznała, że choć nie była to dla niej łatwa decyzja, to zdecydowała się złożyć papiery rozwodowe. 

Ostatni czas nie był dla mnie najłatwiejszy, moje małżeństwo zakończyło się rozwodem. Długo zastanawiałam się, czy złożyć pozew. To była najtrudniejsza decyzja w moim życiu - mówiła w "Dzień Dobry TVN". 

Dodała, że nie radziła sobie z licznymi spekulacjami mediów, ale dziś "wychodzi już na prostą". Jeżeli chodzi o pozamałżeńskie dziecko Rzeźniczaka, wyznała:

Tak, wiedziałam, że mój mąż ma dziecko. Ale o tym to on powinien się wypowiadać.

Na koniec przyznała, że jeśli się kocha, to wybaczyć można naprawdę wiele, aczkolwiek w tym wszystkim jest jeszcze pewna granica. 

Kiedy się kogoś kocha i się w kogoś wierzy, wiele rzeczy można wybaczyć. I wybaczałam - dopóki nie przekroczyłam jakiejś granicy.

Na instagramowym profilu Edyty nie pojawia się już nazwisko Zając-Rzeźniczak. Choć wiele wskazuje na to, że jeszcze rano, przed emisją wywiadu dla "DDTVN", profil modelki wyświetlany był z dwuczłonowym nazwiskiem, to na tę chwilę widzimy tam - Edyta Zając. Czy w ten sposób modelka ukrywała rozwód? Bardzo prawdopodobne. 

Najtrudniejsze rozwody polskich gwiazd. Oni nie potrafili rozstać się z klasą:

DH

Więcej o:
Komentarze (77)
Edyta Zając potwierdza rozwód z Rzeźniczakiem i przyznaje: Wiedziałam, że ma dziecko. Z jej Instagrama zniknęło nazwisko męża
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • pan.szklanka

  Oceniono 41 razy 39

  Statystycznie ludzie za słuszną częściej uważają decyzję o rozwodzie, niż małżeństwie.

 • Gość: neith

  Oceniono 52 razy 38

  I znowu okazuje się, że im większe "szczęście" na Insta, tym większe szambo w realu.

 • Gość: neith

  Oceniono 25 razy 23

  Ma kobieta szczęście w nieszczęściu, że choojostwo męża wyszło na jaw stosunkowo szybko, a nie po kilkunastu czy kilkudziesięciu latach wspólnego życia. Ma babeczka raptem 30 lat i kupę czasu, żeby się po rozwodzie otrząsnąć i ułożyć sobie życie nowo, z facetem u boku czy bez.

 • fajny_zajety

  Oceniono 43 razy 23

  Branie ślubu w wieku 20 lat to jak zawiązywanie pętli na szyi. Kupujesz kota w worku i zakładasz ,że wszystko będzie ok . Później jeszcze wiele lat się kształtuje charakter i nagle po 30 często okazuje się że zmarnowałeś sobie życie... To tak jakby kupując pierwszy samochód podpisać intercyzę ,ze będę nim jeździć ,aż do śmierci nawet jak zgnije ,a silnik nie będzie kręcił. Instytucja małżeństwa bardzo sprawdzała się do 16-17 wieku kiedy ludzie rzadko dożywali do 40 lat. Pracowało się wtedy bardzo ciężko i mężczyzna po 12 h pracy 6 dni w tygodniu potrzebował pielęgniarki i opiekunki. Teraz kiedy żyjemy po 80 lat, a wieku 40 lat przeżywamy drugą młodość model się trochę nie sprawdza.

 • dryl1

  Oceniono 32 razy 20

  Śliczna dziewczyna.

 • Gość: mm

  Oceniono 17 razy 15

  Edzia trzymaj się

 • Gość: zenek

  Oceniono 14 razy 12

  Jaki ten chłoptaś nieatrakcyjny..

 • elenem

  Oceniono 9 razy 9

  Dobra decyzja.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX