Rzeźniczak twierdzi, że nie zdradzał byłej partnerki. Ona jest innego zdania. "Szybko się pozbierał i to zabolało" [TYLKO U NAS]

Nie cichną kontrowersje wokół rozstania Jakuba Rzeźniczaka i Magdy Stępień-Kolesnikow. Byli kochankowie mają rozbieżne podejścia w tym temacie.

Od wczoraj polski show-biznes żyję nową "dramą". Chodzi o Jakuba Rzeźniczaka i jego krótki związek z uczestniczką 5. edycji programu "Top Model", Magdaleną Stępień-Kolesnikow. W rozmowie z Plotkem modelka wyznała, że od marca była związana z piłkarzem. Co więcej, mieszkali ze sobą. Ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu. Kobieta twierdzi też, że były partner zdradzał ją.

Zobacz wideo Edyta Zając o romansach w "Tańcu z Gwiazdami": "Byłoby o czym pisać"

Jakub Rzeźniczak odpowiada byłej partnerce

Jakub Rzeźniczak już od jakiegoś czasu ma łatkę bardzo kochliwego piłkarza. Ostatnie doniesienia o niewierności musiały go jednak szczególnie dotknąć. W rozmowie z Pudelkiem sporowiec zaprzeczył, jakoby zdradzał swoją byłą dziewczynę.

Ja nie chcę komentować swojego prywatnego życia, bo myślę, że takich spraw nie załatwia się na forum. Byłem z panią Magdą, rozstaliśmy się i zacząłem się spotykać z kimś innym. I tyle. Rozstanie się z kimś to nie porzucenie - skomentował w rozmowie z portalem.

Dodajmy, że w rozmowie z Kozaczkiem Rzeźniczak dość lakonicznie skomentował swoją znajomość z modelką. Przyznał jedynie, że ją zna, ale nie "są w związku".

Modelka nie pozostaje dłużna

Poprosiliśmy Magdę Stępień-Kolesnikow o to, aby odniosła się do słów Jakuba Rzeźniczaka.

Miło, że się przyznał, że byliśmy razem. Zakończył jeden związek rozpoczął kolejny, jego wybór, jego decyzje, jego życie - opowiedziała nam.

Dodała też, że szybka randka z nową kobietą może wskazywać na to, że piłkarz już wcześniej miał romans z inną.

Ja Kuby nie nakryłam na zdradzie, ale chodziło o to, że został nakryty z nową kobietą w tak szybkim czasie po rozstaniu na spacerze. Szybko się pozbierał i to zabolało, a czy trwało to wcześniej, gdy był jeszcze ze mną? Sami oceńcie po zdjęciach - dodała.

Na zdjęciach Jakub Rzeźniczak i jego nowa partnerka (?) rzeczywiście nie szczędzą sobie czułości. Zobaczycie je TUTAJ. Pikanterii dodaje fakt, że według byłej dziewczyny piłkarza fotki zostały wykonane kilka godzin po tym, jak wyprowadziła się od niego.

Więcej o: