Jakub Rzeźniczak wrócił do byłej partnerki i pojechał z nią na romantyczne wakacje? Zdjęcia na Instagramie sugerują, że tak!

Jakub Rzeźniczak pochwalił się na Instagramie zdjęciami z wakacji. Co ciekawe ujęcia w tej samej scenerii pojawiły się też na instagramowym profilu jego byłej (?) partnerki - Magdaleny Stępień. Czyżby kochankowie do siebie wrócili?

Życie miłosne Jakuba Rzeźniczaka jest naprawdę skomplikowane i trudno za nim nadążyć. Wielką miłością piłkarza była Edyta Zając, którą poślubił w 2016 roku. Sielanka nie trwała jednak długo, bo na jaw wyszedł romans sportowca, którego owocem jest jego córka.

Jakiś czas temu okazało się, że Rzeźniczak spotyka się z uczestniczką "Top Model" - Magdaleną Stępień-Kolesnikow. Niestety, ten związek też wydawał się być skazany na niepowodzenie, bo obrońca Wisły Płock został przyłapany przez paparazzi z inną kobietą, długonogą Karoliną, kilka godzin po tym, jak rozstał się z uczestniczką "Top Model". Stępień-Kolesnikow uznała więc, że piłkarz już wcześniej spotykał się z nową partnerką.

Od marca byliśmy razem. (...) Po południu został nakryty z inną kobietą, a rano się rozstaliśmy. Serce pęka - mówiła Plotkowi.  

Teraz okazuje się jednak, że być może Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień wrócili do siebie. Wskazują na to ich zdjęcia i opisy na Instagramie. 

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień znów razem?

Jakub Rzeźniczak pochwalił się na Instagramie zdjęciami i nagraniami z wakacji. Piłkarz wypoczywał nad morzem, a dokładnie w Rozewiu. Co ciekawe, niemal wszystkie jego wpisy z ostatnich dni "lajkowała" i komentowała Magdalena Stępień. 

Bo najpiękniejszych chwil nie da się zaplanować - napisała pod jedną z fotografii, umieszczając przy tym emotikony z sercami. 

Jakub Rzeźniczak na plaży w RozewiuJakub Rzeźniczak na plaży w Rozewiu Fot. Instagram/jakubrzezniczak25

Zajrzeliśmy na instagramowe konto modelki i okazuje się, że ona również wypoczywała w Rozewiu. Opublikowane przez nią kadry z plaży niemal jeden do jednego przypominają te, które udostępnił w swoich mediach społecznościowych piłkarz. Uwagę zwraca też podpis pod zdjęciem, zwłaszcza hasztag:

Niesamowity weekend z moją miłością - napisała

Magdalena Stępień na plaży w RozewiuMagdalena Stępień na plaży w Rozewiu Fot. Instagram/magdalena___stepien

Jeszcze bardziej wymowne są nagrania z InstaStories uczestniczki "Top Model" Widać na nich, że piękność spędza romantyczne chwile u boku mężczyzny (nie pokazuje jego twarzy). Nie brak tu romantycznych spacerów, rysunków serc na plaży czy kolacji z lampką szampana (screeny w naszej galerii, w górnej części artykułu). 

Myślicie, że Magdalena wybaczyła Jakubowi i znów są razem?

Zobacz wideo Natalia Siwiec i Blanka Lipińska spędzają razem wakacje