Jakub Rzeźniczak walczy o Edytę Zając? Ostatnio wyznał, że żałuje zdrady. Teraz opublikował poruszający post. "Z czasem potrzebujemy dłoni"

Jakub Rzeźniczak najwyraźniej postanowił odzyskać Edytę Zając. Na jego InstaStories pojawiło się romantyczne zdjęcie i poruszający opis.

Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak rozstali się. Modelka postanowiła odejść od piłkarza. Jednym z powodów była zdrada sprzed kilku lat, która poskutkowała ciążą kochanki. Mężczyzna zaczyna bardzo żałować swoich decyzji, o czym świadczyć może jego ostatnie oświadczenie i post jaki dodał na InstaStories.

Jakub Rzeźniczak dodał poruszający post

Wczoraj donosiliśmy, że piłkarz między słowami przeprosił żonę.

Bardzo źle, bo już tego nie zmienię, bo choć chciałbym cofnąć czas, nie jestem w stanie. Najgorzej, że zrobiłem to Edycie. Wiem, jak dobrą jest osobą, nie powinno jej to spotkać - powiedział w wywiadzie z dziennikarzem "Przeglądu Sportowego".

Następnie na jego Instagramowej relacji pojawiło się romantyczne zdjęcie kobiety i mężczyzny. Istotny jest jednak opis.

Jakub Rzeźniczak - post z InstagramaJakub Rzeźniczak - post z Instagrama screen Instagram / @jakubrzezniczak25

Z czasem potrzebujemy dłoni. Nie pieniędzy, telewizorów, domu, auta, czy też lepszej pracy. Przychodzi moment, że cała egzystencja sprowadzać się będzie do dłoni drugiego człowieka, do jego obecności - czytamy.

Jakub po raz kolejny dał wyraz swojej skruchy i przyznał, że popełnił błąd. Być może przez takie zachowanie chce wkupić się w łaski Edyty? Kto wie, jak sam kilka dni temu przyznał, "jeszcze się nie rozwiedli".

CW

Te gwiazdy były kiedyś razem. Czyje małżeństwa nie przetrwały?

Zobacz wideo
Więcej o: