Michał Wójcik przeżywa dramat. Prosi o pieniądze na leczenie ukochanej. "Moja Jani zachorowała"

Michał Wójcik zbiera środki na leczenie ukochanej. Jego partnerka Jania walczy z nowotworem. Potrzebne kosztowne leczenie i hospitalizacja.

Michał Wójcik zyskał popularność dzięki występom w kabarecie Ani Mru-Mru. Znany komik przechodzi teraz trudne chwile. Jego ukochana Jania, matka jednego z jego dzieci, jest ciężko chora. Jania zmaga się z nowotworem, a leczenie i pobyt w specjalistycznej klinice są bardzo kosztowe. Kabareciarz postanowił więc poprosić swoich fanów o wsparcie finansowe. 

Całe życie pomagałem, dziś wyciągam rękę i proszę o pomoc was. Moja Jani zachorowała - ma raka. Ale rak to nie wyrok i chcemy podjąć z nim walkę. Dziś proszę was o pomoc, o fundusze na pobyt dla niej w klinice. Liczy się każda chwila i każdy grosz. Bardzo was proszę o pomoc - powiedział Wójcik w krótkim nagraniu. 
 

Na platformie pomagam.pl szybko powstała też zbiórka, w opisie której czytamy:

Jani jest matką, partnerką i kobietą starającą się radzić sobie w świecie biznesu. Niestety, spotkało ją coś niedobrego i teraz wszyscy staramy się jej pomóc, żeby jak najdłużej mogła być matką, partnerką (a może i żoną) i kobietą sukcesu... na każdym polu.

Jak się okazuje, odzew był niesamowity. Internauci nie zawiedli i przez 3 dni udało się zebrać już niemal całą kwotę (146 tys. z planowanych 150 tys. zł). 

Michał Wójcik mógł liczyć też na pomoc kolegów z kabaretu Ani Mru-Mru. Apel o pomoc w zbieraniu pieniędzy znajdziemy również na oficjalnym fanpage'u kabaretu. 

Michał Wójcik i jego ukochana

W kwietniu 2019 głośno Michał Wójcik i jego ukochana Jani zostali rodzicami. Na świat przyszedł ich syn - Michał. Przypomnijmy, że kabareciarz ma też  troje dzieci z przedniego związku. We wrześniu 2019 roku głośno było o tym, że komik i jego partnerka Jani zaręczyli się i planowali ślub

Jest to kobieta zupełnie nie w moim typie. Nie wiedziała, kim jestem i to było bardzo cudowne. Nie oglądała kabaretów, nie znała mnie z ekranu, więc tu był pierwszy plus. Drugi plus jest taki, że to jest czarownica, baba jaga. Ona bardzo interesuje się żywnością, cyframi, gwiazdami itd., w które ja jako sceptyk nie wierzyłem, a teraz zaczynam postrzegać życie zupełnie inaczej. To bardzo ciepła, kochana kobieta, potrzebuje tak jak ja kontaktu, dotyku, tęsknimy i piszemy do siebie. Myślę, że jestem zakochany – mówił wówczas „Super Expressowi”.

Michał Wójcik w 2015 roku rozwiódł się z Agnieszką Kałużą. Sprawa rozwodowa toczyła się ponad 4 lata. Była żona komika żądała bowiem orzeczenia o winie męża (powodem miały być liczne zdrady komika) oraz wysokich alimentów na dzieci. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.