Michał Wójcik z Ani Mru Mru już po rozwodzie. Będzie musiał płacić wysokie alimenty. "Wyrok jest ostateczny"

Po czterech latach dobiegła wreszcie końca sprawa rozwodowa Michała Wójcika, kabareciarza z Ani Mru Mru.
Michał Wójcik alimenciarzem Michał Wójcik z Ani Mru Mru już po rozwodzie. Dobiegła wreszcie końca sprawa rozwodowa Michała Wójcika, kabareciarza z Ani Mru Mru. Musi płacić 5 tysięcy alimentów Agnieszce Kałuży do końca życia. Po czterech latach dobiegła wreszcie końca sprawa rozwodowa Michała Wójcika, kabareciarza z Ani Mru Mru. O zakończeniu sprawy rozwodowej poinformował portal Jastrzabpost.pl. Napisał, że w czwartek warszawski sąd orzekł rozwód z winy Michała Wójcika. - Sąd orzekł, że Michał Wójcik jest winny rozpadowi małżeństwa i musi płacić 5 tysięcy alimentów Agnieszce Kałuży do końca życia. Wyrok jest ostateczny - powiedziała portalowi znajoma byłej już żony kabareciarza. Wójcika pogrążyła sekstaśma, jaką nagrał wraz ze swoją ówczesną kochanką, Ewą Tecel. Przeciwko niemu zeznawała nawet inna jego kochanka, Patrycja, z którą ma ośmioletnie dziecko. Wcześniej sąd zasądził alimenty wysokości 3,5 tysiąca złotych, które Wójcik sumiennie płacił. Kiedy jednak wzrosły do 5 tysięcy, odmówił ich płacenia. Agnieszka Kałuża z ogromną ulgą przyjęła wyrok: - Chcę być wolną kobietą i jak najszybciej zapomnieć o tym, co mnie spotkało - powiedziała portalowi.

O zakończeniu sprawy rozwodowej poinformował portal Jastrzabpost.pl. Napisał, że w czwartek warszawski sąd orzekł rozwód z winy Michała Wójcika.

Sąd orzekł, że Michał Wójcik jest winny rozpadowi małżeństwa i musi płacić 5 tysięcy alimentów Agnieszce Kałuży do końca życia. Wyrok jest ostateczny - powiedziała portalowi znajoma byłej już żony kabareciarza.

Wójcika pogrążyła seks taśma, jaką nagrał wraz ze swoją ówczesną kochanką, Ewą Tecel. Przeciwko niemu zeznawała nawet inna jego kochanka, Patrycja, z którą ma 8-letnie dziecko.

Wcześniej sąd zasądził alimenty wysokości 3,5 tysiąca złotych, które Wójcik sumiennie płacił. Kiedy jednak wzrosły do 5 tysięcy, odmówił ich płacenia.

Agnieszka Kałuża z ogromną ulgą przyjęła wyrok.

Chcę być wolną kobietą i jak najszybciej zapomnieć o tym, co mnie spotkało - powiedziała portalowi.

Michał Wójcik z żonąKapif

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (99)
Michał Wójcik z Ani Mru Mru już po rozwodzie. Będzie musiał płacić wysokie alimenty. "Wyrok jest ostateczny"
Zaloguj się
 • fanizymiko

  Oceniono 36 razy 22

  Jak jest dla mnie zrozumiałe podzielenie majątku przy rozwodzie tak płacenie alimentów NA BYŁĄ ŻONĘ uważam za niemoralne.

  Dziecko tak powinno otrzymywać. Była zona - jakakolwiek była żona ma własną dupę więc może na siebie zarobić.

 • Gość: gucio

  Oceniono 16 razy 10

  wyrok w sądzie lepiej niż ekstra pensja w lotto

 • Gość: Racetam

  Oceniono 18 razy 10

  też chciałbym być wolną kobietą i za nicnierobienie dostawać 5 koła miesiecznie.

 • Gość: Trolliński

  Oceniono 16 razy 10

  Niech się teraz wypowiedzą Ci co walczą o równouprawnienie. No i te niezależne feministki.

 • Gość: m.

  Oceniono 23 razy 9

  Nierealne jak sądy pozwalają na nieróbstwo, wyzysk i lenistwo. Kobieta jest młoda i zdrowa, ale tylko dlatego, że była przez chwilę żoną ma dostawać za frajer 5000zł do końca życia?!!!? to chyba jakiś żart!!!! Facet powinien odwołać się do wyższej instancji! Z jakiej paki ma dostawać dożywotnią pensję?!!?

 • Gość: mmm

  Oceniono 15 razy 7

  "Chcę być wolną kobietą i jak najszybciej zapomnieć o tym, co mnie spotkało - powiedziała portalowi."

  Co miesiąc będzie sobie o tym przypominała, jak przychodził będzie przelew na 5 tys.

 • Gość: bubu

  Oceniono 5 razy 5

  Prawo...prawem...

  Ale sprawiedliwość musi być po twojej stronie...

  Wójcik ... nie płać...!

 • Gość: m

  Oceniono 8 razy 4

  Widzę, że nikt z komentujących nie rozumie czym jest małżeństwo. To dożywotnia umowa, po rozwodzie już się nie jest z powrotem bezdzietną panną i nie można nadrobić kariery zawodowej, gdy się wszystko dostosowało do pracy męża. Gość ordynarnie zdradzał, zniszczył kobiecie życie i żadne pieniądze tego nie wynagrodzą. A cebulaczki pewnie sami by się wypięli dla 5000.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX