Michał Wójcik z "Ani mru-mru" czwarty raz został ojcem. Matką jest kolejna nowa ukochana. "Brał udział w zajęciach i zakochał się kolejny raz"

Michał Wójcik z kabaretu "Ani mru-mru" czwarty raz został ojcem. Na świat przyszedł jego syn, którego kabareciarz ma ze swoją kolejną partnerką.

Michał Wójcik ponownie został ojcem. Na świat przyszło jego czwarte dziecko, synek Michał (po tacie). Kabareciarz ma je ze swoją kolejną partnerką po tym, jak rozstał się z Ewą Tecel, przez którą skończyło się jego małżeństwo z Agnieszką Kałużą.

Michał Wójcik został ojcem

Michał Wójcik ma już trójkę dzieci: córkę Julię i synów Jakuba i Charliego. Michał Junior przyszedł na świat w tym tygodniu. Kwestia kolejnych dzieci w życiu Michała Wójcika przypomina odrobinę brazylijską telenowelę i jest dość skomplikowana. Julia jest córką Michała i Katarzyny (partnerki sprzed małżeństwa z Agnieszką), Jakub i Charlie mają różne mamy, o czym okazało się w czasie głośnego rozwodu z Agnieszką Kałużą (nie jest ona matką żadnego z nich). Michał Junior jest owocem kolejnego związku kabareciarza.

Tym razem mamą kolejnego dziecka Wójcika została - według informacji magazynu "Na żywo", kobieta, którą poznał w czasie terapii grupowej.

Brał udział w zajęciach, które miały mu pomóc odzyskać równowagę w życiu i... zakochał się kolejny raz - mówi informator magazynu.

Michał Wójcik płaci alimenty

Dwa lata temu głośno było o zakończeniu po latach sprawy rozwodowej Michała Wójcika i Agnieszki Kałuży. Sąd orzekł na rzecz kobiety wysokie alimenty, obarczając całkowitą winą za rozpad małżeństwa kabareciarza. Miał on w czasie małżeństwa wielokrotnie zdradzać swoją żonę z wieloma partnerkami, nagrywać również swoje zdrady na wideo.

Zobacz wideo