Michał Wójcik się żeni! Jania "nie jest w typie" kabareciarza, ale jak sam przekonuje: To bardzo ciepła i kochana kobieta

Michał Wójcik postanowił się ustatkować. Kabareciarz jest już zaręczony, a niedługo planuje ślub z matką swojego najmłodszego dziecka.

Michał Wójcik niedawno po raz czwarty został ojcem. Na świat przyszedł jego syn Michał. Choć do tej pory kabareciarz wielokrotnie zakochiwał się i rozstawał ze swoimi partnerkami to wszystko wskazuje na to, że teraz postanowił wreszcie się ustatkować. Kobietą jego życia będzie Jania, matka jego najmłodszego syna. Gwiazdor w rozmowie z "Super Expressem" ujawnił wiele intrygujących szczegółów z ich życia.

Michał Wójcik chce się ożenić

Wójcik w przeszłości parokrotnie się zakochiwał, ale niestety, związki nie przetrwały próby czasu. Kabareciarz zapewnia w rozmowie z "SE", że związek z Janią, jest inny od poprzednich. Dlaczego? Bo jego ukochana nie miała pojęcia kim jest.

Jest to kobieta zupełnie nie w moim typie. Nie wiedziała, kim jestem i to było bardzo cudowne. Nie oglądała kabaretów, nie znała mnie z ekranu, więc tu był pierwszy plus. Drugi plus jest taki, że to jest czarownica, baba jaga. Ona bardzo interesuje się żywnością, cyframi, gwiazdami itd., w które ja jako sceptyk nie wierzyłem, a teraz zaczynam postrzegać życie zupełnie inaczej. To bardzo ciepła, kochana kobieta, potrzebuje tak jak ja kontaktu, dotyku, tęsknimy i piszemy do siebie. Myślę, że jestem zakochany – powiedział „Super Expressowi” Michał Wójcik.

Gwiazdor wyznał również, że jest zaręczony ze swoją partnerką. Okazuje się, że w najbliższej przyszłości chce jednak powtórzyć to wydarzenie, aby wyglądało tak, jak sobie wymarzył.

Były pierwsze zaręczyny, ale będą też drugie. Przyszedł taki dzień, że postanowiłem się zaręczyć, ale to nie były do końca takie zaręczyny, o jakich myślałem. Mam z tyłu głowy scenariusz, jak to wszystko będzie, więc kiedyś tak potężnie ją zaskoczę – wyjaśnił w rozmowie z tabloidem.

"Super Express" zapytał Michała Wójcika, czy jego obecna partnerka nie miała problemu, aby zaakceptować jego burzliwą przeszłość z innymi kobietami. Na szczęście, Jania jest bardzo wyrozumiała.

To jest trudne dla kobiet, bo one mają w sobie coś takiego, że rozliczają nas, mężczyzn, z przeszłości. Natomiast tutaj, żeby ten związek się udał, przede wszystkim rozmawiamy na wszelkie tematy, o każdej bolączce, nie odsuwamy rzeczy niezałatwionych. Nie ma kwestii spornych i wybuchu, tylko jest dialog. Przeszłość jest i będzie, natomiast najważniejsze jest to, jak się zaczyna pisać książkę od początku swoją – zapewnia kabareciarz.

W takim razie nie możemy się doczekać, kiedy Michał Wójcik i Jania powiedzą sobie sakramentalne "tak"!

Maria Dębska planuje ślub z Marcinem Bosakiem. Gdzie zamierzają się pobrać? Zobaczcie wideo.

Zobacz wideo

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.