Agnieszka Kaczorowska pozuje w kostiumie kąpielowym i cieszy się z pierwszych kroków córki. "Ekscytacja"

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się na Instagramie, że jej córka stawia już pierwsze kroki. Dumna mama pokazała zdjęcia, na których widać, jak Emilka radzi sobie z chodzeniem.

Agnieszka Kaczorowska jest bardzo aktywna na Instagramie i chętnie chwali się rodzinnymi zdjęciami. Publikuje mnóstwo zdjęć z córką Emilką, nie pokazując przy tym twarzy dziewczynki. Jakiś czas temu duże zainteresowanie wzbudził post celebrytki, w którym pokazała, jak wprowadza córce nowe pokarmy, bałaganiąc przy tym w restauracji. Tym razem serialowa Bożenka z "Klanu" pochwaliła się, że jej pociecha sama stawia pierwsze kroki. 

Agnieszka Kaczorowska cieszy się, że jej córka uczy się chodzić

Agnieszka Kaczorowska ostatnie dni spędziła na wakacjach nad morzem. Tancerka chętnie publikowała zdjęcia w bikini i kostiumie kąpielowym. W najnowszym poście pokazała też, że po plaży nie spaceruje sama. U jej boku pierwsze kroki stawiała Emilka, która urodziła się w lipcu 2019 roku. 

Jak byliśmy nad morzem, to Emi odważyła się postawić sama pierwsze trzy kroczki! - cieszyła się. 

Dumna matka, dodała, że na tym nie koniec, bo jej córka robi coraz większe postępy:

Dziś w domu postawiła ich już 5 albo 6... Zaraz nam dziewczyna sama będzie śmigać! Aaaa! Ależ to jest dla rodzica radość i ekscytacja - napisała. 

Podobną relację zamieściła na InstaStories, gdzie pokazała, że Emilka stawia kroki wśród kolorowych zabawek. 

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska dumna z pierwszych kroków córki

Internauci komentują

Pod postem Kaczorowskiej szybko pojawiło się wiele komentarzy z komplementami. Zachwycone były zwłaszcza młode mamy, które obserwują media społecznościowe Kaczorowskiej. 

Piękne.
To cudowny czas.
Wyglądacie wspaniale - pisały internautki.

I faktycznie, trzeba przyznać, że gwiazda "Klanu" i jej córka są urocze.  

Więcej o: