Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak świętują pierwszą rocznicę ślubu. Ukochana aktora pokazała niepublikowane zdjęcie z ceremonii

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak rok temu wzięli w sekrecie przed wszystkimi ślub. Z okazji rocznicy modelka opublikowała zdjęcie-dowód, że do ceremonii naprawdę doszło.

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak ślub wzięli w tajemnicy i przez wiele tygodni próbowali utrzymywać ceremonię w sekrecie. Choć media szybko dopatrzyły się na dłoniach małżonków obrączek, tak naprawdę dopiero teraz uzyskaliśmy potwierdzenie, że łączony z bardzo wieloma gwiazdami aktor ustatkował się. Zdradziła to sama Karolina.

Zobacz wideo Karolina Szymczak nie wie, czemu media interesują się jej życiem prywatnym

Żona Piotra Adamczyka pokazała zdjęcie ze ślubu

To naprawdę rzadki widok. Karolina Szymczak na swoim Instagramie prezentuje głównie siebie i swoje psy. Niekiedy jednak zdarza się jej udostępnić również zdjęcie z Piotrem Adamczykiem. Do tej pory fotografia ze ślubu została przemycona w poście podsumowującym poprzedni rok. Teraz możemy oglądać ją w całej okazałości, ponieważ modelka zdecydowała się zaprezentować ją osobno.

Okazja była oczywiście wyjątkowa. Okazuje się, że 29 czerwca para obchodzi rocznicę ślubu. Choć w związku są już od ponad trzech lat, to dla każdego małżeństwa ta pierwsza rocznica zawsze jest najważniejsza. Karolina Szymczak dopiero po sześciu miesiącach zdecydowała się oficjalnie nazwać Piotra mężem na Instagramie (Piotr Adamczyk został nazwany wtedy "mężem, nauczycielem, życiem").

Z okazji pierwszej rocznicy ślubu modelka ma dla swoich fanów inne przemyślenia:

Pierwsze koty za płoty. 'Małżeństwo jest dwukierunkową ulicą będącą ciągle w budowie' - napisała Karolina Szymczak na Instagramie.
 

Niestety, Piotr Adamczyk nadal nie grzeszy w tej kwestii wylewnością. Na jego Instagramie nie znajdziemy nawet odrobiny wzmianki o żonie. Nie powinno to jednak nikogo dziwić. Aktor jest poniekąd znany z tego, że nie lubi obnosić się z życiem prywatnym.

Małżonkom życzymy dużo miłości na kolejne lata.

Więcej o: