Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak świętują trzecią rocznicę związku. "Przytuli, powie dobre słowo, ale też wkurza i prowokuje"

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak niechętnie dzielą się swoim życiem prywatnym. Tym razem zrobili wyjątek i zamieścili wspólne zdjęcie z okazji trzeciej rocznicy związku.

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak spotykają się od ponad trzech lat, jednak nieprędko podzielili się swoim uczuciem ze światem. Dopiero kilka miesięcy temu zaczęli pokazywać się razem na publicznych imprezach, mimo to i tak nie pozowali na ściance. Próżno było również szukać ich wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych, aż to tej pory. 

Piotr Adamczyk świętuje trzecią rocznicę związku

Niemałym zaskoczeniem dla fanów aktora z pewnością było najnowsze zdjęcie, które dodała jego żona. Karolina Szymczak opublikowała je na swoim Instagramie z okazji trzeciej rocznicy związku. Dodała tez uroczy opis.

Życie każdego dnia pisze nam inny scenariusz. Codziennie wcielamy się w różne role. Bywają trudne i smutne, ale są też te szczęśliwe i przyjemne. Najważniejsze w tym wszystkim pozostać sobą i iść za własnym wewnętrznym głosem. Za zamkniętymi drzwiami naszego domu zrzucać z siebie wszystko i mieć kogoś, kto wspiera, uczy, daje możliwości rozwoju, przytuli, powie dobre słowo, ale też wkurza i prowokuje do refleksji. Ja tak mam od trzech lat - czytamy pod zdjęciem. 

Przypomnijmy, że informacje o ślubie pary pojawiły się w lipcu tego roku. 

Gratulujemy! Czego im życzycie?

Żona Piotra Adamczyka nie rozumie, dlaczego media interesują się jej życiem prywatnym:

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Komentarze (4)
Karolina Szymczak świętuje trzecią rocznicę związku z Adamczykiem. Pokazała zdjęcie
Zaloguj się
  • cezar85

    Oceniono 5 razy 5

    Tu takie wydarzenie, a gazeta nas jakąś Tokarczuk męczy

  • Gość: beti beti

    Oceniono 2 razy 0

    RATUJMY ZWIERZAKI.pI- pomagajmy!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX