Jan Dąbrowski pozuje z roześmianą szwagierką. Olga do złudzenia przypomina Sylwię Przybysz. "Myślałam, że to Sysia"

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz udali się na rodzinne wakacje nad polskie morze. Młodym rodzicom towarzyszy również siostra youtuberki, Olga, która jest do niej niezwykle podobna. NIektórzy fani nie potrafili odróżnić od siebie kobiet.

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz spędzili swoje pierwsze rodzinne wakacje nad polskim morzem. Popularni youtuberzy zabrali ze sobą między innymi małą córeczkę Polę oraz siostrę Sylwii, Olgę. Wyjazd ten był dla młodej mamy ogromnym przeżyciem, a fotorelacją znad Bałtyku pochwaliła się w mediach społecznościowych. Nic w tym dziwnego, skoro wokalistka "karmi" użytkowników Instagrama swoją miłością do dziecka i partnera, systematycznie udostępniając mnóstwo wspólnych zdjęć. Tym razem to nie pięciomiesięczna Pola skradła serca internautów. Fani celebryckiej pary zawiesili oko na Oldze, która jest niemalże identyczna jak popularna siostra. 

Zobacz wideo Poznajcie młode mamy polskiego show-biznesu!

Fani pomylili Sylwię Przybysz z jej siostrą

Wakacje nad morzem skłoniły Jaśka Dąbrowskiego do uwieczniania chwil i łapania wspomnień za pomocą aparatu fotograficznego. Pięknych ujęć na tle Bałtyku można znaleźć na profilu młodych rodziców bardzo dużo, jednak to właśnie zdjęcie udostępnione przez Olgę Przybysz zrobiło furorę w sieci. Roześmiana kobieta pozuje na nim z popularnym szwagrem. Widać, że tych dwoje łączy silna więź. 

Niepozowane i najszczersze uśmiechy na świecie przesyłamy specjalnie dla Was! - czytamy na obserwowanym przez prawie 150 tysięcy instagramowiczów koncie Olgi. 

Olga jest na tyle podobna do swojej sławnej siostry, że nawet fani youtuberki pomylili ze sobą obie kobiety.

W pierwszej chwili myślałam, że to konto i zdjęcie, na którym jest Sysia. Ale jesteście podobne! W końcu jesteście siostrami. 
Ale Wy cudną rodziną jesteście! - komentowali internauci. 

Wy również widzicie aż tak duże podobieństwo Sylwii i Olgi?

Więcej o: