Dumna Sylwia Przybysz rozkoszuje się widokiem córki i partnera. ''Moja rodzina. Cudowne uczucie móc na nią patrzeć''

Sylwia Przybysz przyłapała śpiącą córeczkę, która wtula się w ramiona Jana Dąbrowskiego. Postanowiła uwiecznić ten widok na zdjęciu. Wyszło przesłodko!

Odkąd Sylwia Przybysz została mamą, regularnie publikuje zdjęcia swojego dziecka za pośrednictwem mediów społecznościowych. Od razu widać, że youtuberka spełnia się w nowej roli, a macierzyństwo daje jej mnóstwo radości. Niedawno opublikowała wzruszające zdjęcie śpiącej córki w towarzystwie Jana Dąbrowskiego. Czy widać między nimi podobieństwo? 

Zobacz wideo Te gwiazdy niedawno powitały na świecie dzieci

Sylwia Przybysz zachwyca się śpiącą córką

Sylwia Przybysz od lat wiedzie prym wśród influencerów, a jej profil na Instagramie śledzi 1,5 miliona użytkowników. Wiadomość o tym, że jest w ciąży, wywołała niemałe poruszenie wśród jej fanów i wszyscy oczekiwali narodzin jej pierwszego dziecka. Przypomnijmy, że gwiazda urodziła dziecko w młodym wieku, a złośliwi sugerowali nawet, że zbyt wcześnie zdecydowała się na macierzyństwo. Okazuje się, że te opinie były bezzasadne, bo zarówno Sylwia, jak i Janek świetnie sprawdzają się jako rodzice. Potwierdza to chociażby najnowsze zdjęcie, które piosenkarka opublikowała na swoim Instagramie. 

Na rodzinnym ujęciu widzimy Polę, która śpi wtulona w swojego ojca.

Moja rodzina. Cudowne uczucie móc na nią patrzeć - napisała pod zdjęciem.

Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Internauci zgodnie przyznali, że widok ojca i córki roztopiłby serce nawet największego twardziela.

Jasio tu wygląda jak czternastoletni brat Poli.
Cieszę się, że tak ci się wszystko w życiu udało.
Teraz pytanie - kto kogo uśpił? Tata Polcię czy może jednak Polcia tatę? Piękny widok - czytamy w komentarzach.

Niektórzy mieli wątpliwości, czy Sylwia i Janek poradzą sobie w roli rodziców. Przypomnijmy, że oboje są bardzo młodzi - ona ma zaledwie 21 lat, a on 23. Pola urodziła się w styczniu 2020 roku i wywróciła ich świat do góry nogami. Młodzi rodzice na każdym kroku udowadniają, że wiek nie stanowi o dojrzałości emocjonalnej, a oni w nowych rolach sprawdzają się znakomicie. Oby tak dalej!

Więcej o:
Skomentuj:
Dumna Sylwia Przybysz rozkoszuje się widokiem córki i partnera. ''Moja rodzina. Cudowne uczucie móc na nią patrzeć''
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX