Sylwia Przybysz urodziła! Jest pierwsze zdjęcie maluszka! Mamy też komentarz dumnego taty [TYLKO U NAS]

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zostali rodzicami! Dumny tata pochwalił się pierwszym zdjęciem maluszka i zdradził nam, jak czuje się jego partnerka z córką.

Kiedy Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski ogłosili, że zostaną rodzicami, fani byli delikatnie mówiąc zdziwieni. Nie spodziewali się, że blogerzy w tak młodym wieku (ona ma 21 lat, on 23 lata) postanowią założyć rodzinę. Oni jednak z dumą opowiadali o ciąży, a przygotowania do narodzin maleństwa relacjonowali na Instagramie. Rozwiązania nadszedł czas, a potwierdzenie radosnej nowiny pojawiło się na Instagramie Janka. 

Sylwia Przybysz urodziła

Okazuje się, że Sylwia przebywała w szpitalu od poniedziałku, a dopiero we wtorek przed południem przywitała na świecie córeczkę. 

Wczoraj wybudziła nas z samego rana, by dzisiaj o 10:27 przyjść na świat. Witaj córeczko - napisał Jan na InstaStories.

Poprosiliśmy dumnego tatę o komentarz. Odpisał bardzo szybko. Nie krył radości, ani wzruszenia. 

Dziękujemy! Sylwia i mała odpoczywają po nieprzespanej nocy. Czują się świetnie. Maluszek został nakarmiony przez Sysię i poszedł spać. Teraz jego tatuś musi zjeść i również uda się lulu.

Sylwia Przybysz pochwaliła się również zdjęciem córki i przy okazji zdradziła jej imię. 

Pola Dąbrowska. Nasza największa miłość!Dziś nie jestem w stanie napisać nic. Odebrało mi mowę. Wiem jedno. Jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na ziemi!- napisała pod zdjęciem. 
 

Gratulujemy młodym rodzicom!

CW

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski o przygotowaniach. 

Zobacz wideo