Sylwia Przybysz na pierwszym zdjęciu ze spaceru z córką. "Coś pięknego". Sprawdziliśmy cenę wózka

Sylwia Przybysz po raz pierwszy wybrała się z córką Polą na spacer. Zdjęciem z tego momentu pochwaliła się na Instagramie. Sprawdziliśmy cenę wózka, jakim wozi dziecko.
Zobacz wideo

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski w połowie stycznia zostali rodzicami, a na świecie pojawiła się ich córka. Rodzice dbają o to, żeby Poli niczego nie brakowało. W jej pokoiku, który dumny tata pokazał w mediach, nie zabrakło więc podstawowego wyposażenia i zabawek (zdjęcia możecie zobaczyć TUTAJ). Dziewczynka ma już prawie miesiąc, a mama zabrała ją pierwszy raz na spacer po dworze.

Sylwia Przybysz z córką na spacerze

Na profilu Sysi pojawiło się zdjęcie, na którym prowadzi wózek z córką. Nie ukrywa, że jest to dla niej wyjątkowe przeżycie i ważny moment w życiu:

Wreszcie możemy chodzić razem na spacerki! Coś pięknego - zwierzyła się fanom.

Internauci zachwycają się tym widokiem:

Aż miło patrzeć na cudeńka.
Słodko.
Super możecie spędzać czas - piszą.
 

Wielu też zwróciło uwagę na wózek. Sysia oznaczyła firmę, dlatego wiemy, że jest wyprodukowany przez markę Junama. Przybysz i Dąbrowski są w posiadaniu modelu DIAMOND GLOW 01 - 3W1, którego cena jest dość przystępna - w porównaniu do kwot, jakie były w stanie zapłacić inne gwiazdy. Sprzęt kosztuje w okolicy 3 tys. zł i należy do jednych z najtańszych, jakie możemy zobaczyć na profilach innych znanych rodziców. Niektórzy byli w stanie wydać fortunę!

Model wózka, jaki mają Sylwia Przybysz i Jan DąbrowskiModel wózka, jaki mają Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski Screen ze strony allegro.pl

Wózki gwiazd

Najdroższe wózki zaprezentowały Natalia Siwiec i Izabela Janachowska. Ta pierwsza za pojazd dla Mii zapłaciła ok. 15 tys. zł. Nie był to oczywiście jedyny, w jakim woziła córkę. Pozostałe były nieco tańsze - 4 i 6 tys. zł. Specjalistka od ślubów wybrała dla syna Christophera prawdziwą karocę, która kosztowała 20 tys. zł. Nieco tańsze wózki wybrali m.in. Anna i Robert Lewandowscy. Jednak ich kolekcja jest imponująca! Możecie zobaczyć ją TUTAJ.

Zobacz też: Pojazd Klary Lewandowskiej to prawdziwa limuzyna. I drogi! Inne gwiazdy też nie oszczędzają na wózkach

AW