Fani uważają, że Sylwia Przybysz i Jaś Dąbrowski za wcześnie zdecydowali się na rodzicielstwo. "Sami wyglądacie jak dzieci". Młoda mama nie pozostała dłużna

Pod najnowszym zdjęciem rodzinnym na Instagramie Sylwii Przybysz, jeden z internautów skrytykował jej wiek. Szybko mu utarła nosa.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zdecydowali się na dość wczesne rodzicielstwo, co od niemal samego początku budziło mieszane uczucia wśród ich obserwatorów. Część z nich uważała, że to zdecydowanie za wcześnie, inni zaś podejrzewali ich po prostu o wpadkę. Prawda okazała się z goła inna i sami zainteresowani chętnie opowiadali o swoich planach rodzinnych, zaznaczając tym samym, że planowali dziecko i chcą mieć dużą rodzinę i być młodymi rodzicami, co im się zresztą udało. 

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski skrytykowani za swój wiek

14 stycznia na świat przyszła ich wyczekiwana córeczka - Pola. Od tamtej pory młodzi rodzice chętnie dzielą się swoim szczęściem, zamieszczając coraz to więcej zdjęć z maluszkiem na Instagramie. Pod najnowszym zdjęciem Sylwii Przybysz, jeden z internautów skrytykował ich decyzję o wczesnym rodzicielstwie i zaznaczył, że sami są jeszcze dziećmi. 

Dziwnie się na Was patrzy, bo sami wyglądacie jak dzieci - napisał jeden z obserwatorów. 

Janek zakręcił "Kołem Plotka" i zdradził, że zasypia przy muzyce Golców:

Na odpowiedź samych zainteresowanych nie trzeba było długo czekać. Sylwia odpowiedziała, ale w nieoczywisty, nawet miły sposób. 

Młody wygląd to powód do radości i sami jeszcze za tym zatęsknimy - odparła. 

Sylwia Przybysz ma 21 lat, a Jan jest od niej dwa lata starszy. Mimo że są bardzo młodzi, to nie ma co porównywać ich do dzieci. W końcu już od dłuższego czasu są dorośli. 

RG 

Więcej o:
Komentarze (21)
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski skrytykowani za swój wiek. Młoda mama nie pozostała dłużna
Zaloguj się
 • Ania Jodłowska

  Oceniono 6 razy 4

  A co komu do tego? Są pełnoletni, zarabiają, zaplanowali. A nawet jeśli nie zaplanowali to ich sprawa. Uważam, że to niestosowne i niegrzeczne tak komentować ich autonomiczne decyzje. Poza tym chyba większe szanse na zdrowe dziecko mają młodzi rodzice niż ci po 40...

 • saves

  Oceniono 6 razy 4

  No dobra... Kim oni są????

 • yv71

  Oceniono 4 razy 4

  moja mama 22 tata 34,nie zawsze stabilnie, ale wesoło,bez spinki i ten cud, że pamiętam swoich pradziadków:)).Nie chcialabym być dzieckiem 40latków, choć nie potępiam.

 • monikaaleksandra

  Oceniono 7 razy 3

  Większość moich ciotek i moja msma urodziły swoje pierwsze dziecko w wieku 19 lat. Moi wujkowie szli do ślubu w wieku 30-21 lat(wtedy można było od 18 rz) i nikt nie widział w tym nic złego. Wychodzili z wojska, zakładali godziny, pracowali. Dziadkami dostawało się po 50-tce. 40-50 lat temu w Polsce było to najzupełniej normalne.Owszem, rodziły się dzieci niepełnosprawne, ale nie w takiej ilości jak dziś. Nie było.praktycznievwczesmiakow, autystów, aspergerowcow. Bo matki były młode i rodziły te dzieci w najodpowiedniejszym biologicznie wieku.
  PS kiedy jedna z moich ciotek brała ślub w wieku 24 lat, na początku lat 70. była już uznawana za starą pannę.

 • bloxyx

  Oceniono 4 razy 2

  ah ta polska katolicka bezinteresowna „miłość do bliźniego”....

 • magnacarta

  Oceniono 2 razy 2

  życzymy wytrwałości i dużo odpowiedzialności za związek i wychowanie dziecka w przyjaznym otoczeniu rodzinnym
  przy okazji warto poczytać kilka książek z psychologi, aby zrozumieć siebie i dobre techniki wychowania dziecka

 • zz1026

  0

  i jak beda miec 40 lat to dzieciak bedzie juz odchowany
  czyz to nie jest zajeb....a wizja? w wieku 40 lat beda juz naprawde wolni bez zobowiazan
  a tak reszta ludzi w ich wieku bedzie z dzieicakiem do 50-tki

 • vento_p

  0

  Jaś?Powaliło was? Co to zs gowno spoufalanie się?

 • pinup

  Oceniono 1 raz -1

  Czekam na rychly rozpad zwiazku, bo bobo, szczegolnie w takim wieku, wyglada fajnie tylko w teorii.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX