Fani uważają, że Sylwia Przybysz i Jaś Dąbrowski za wcześnie zdecydowali się na rodzicielstwo. "Sami wyglądacie jak dzieci". Młoda mama nie pozostała dłużna

Pod najnowszym zdjęciem rodzinnym na Instagramie Sylwii Przybysz, jeden z internautów skrytykował jej wiek. Szybko mu utarła nosa.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zdecydowali się na dość wczesne rodzicielstwo, co od niemal samego początku budziło mieszane uczucia wśród ich obserwatorów. Część z nich uważała, że to zdecydowanie za wcześnie, inni zaś podejrzewali ich po prostu o wpadkę. Prawda okazała się z goła inna i sami zainteresowani chętnie opowiadali o swoich planach rodzinnych, zaznaczając tym samym, że planowali dziecko i chcą mieć dużą rodzinę i być młodymi rodzicami, co im się zresztą udało. 

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski skrytykowani za swój wiek

14 stycznia na świat przyszła ich wyczekiwana córeczka - Pola. Od tamtej pory młodzi rodzice chętnie dzielą się swoim szczęściem, zamieszczając coraz to więcej zdjęć z maluszkiem na Instagramie. Pod najnowszym zdjęciem Sylwii Przybysz, jeden z internautów skrytykował ich decyzję o wczesnym rodzicielstwie i zaznaczył, że sami są jeszcze dziećmi

 
Dziwnie się na Was patrzy, bo sami wyglądacie jak dzieci - napisał jeden z obserwatorów. 

Janek zakręcił "Kołem Plotka" i zdradził, że zasypia przy muzyce Golców:

Zobacz wideo

Na odpowiedź samych zainteresowanych nie trzeba było długo czekać. Sylwia odpowiedziała, ale w nieoczywisty, nawet miły sposób. 

Młody wygląd to powód do radości i sami jeszcze za tym zatęsknimy - odparła. 

Sylwia Przybysz ma 21 lat, a Jan jest od niej dwa lata starszy. Mimo że są bardzo młodzi, to nie ma co porównywać ich do dzieci. W końcu już od dłuższego czasu są dorośli. 

RG