Małgorzata Trzaskowska pokazała stare zdjęcie z rodzeństwem. "Wszyscy ciągle pytają o siostrę bliźniaczkę"

Żona Rafała Trzaskowskiego - Małgorzata Trzaskowska - pochwaliła się zdjęciem z dzieciństwa. Pozuje na nim ze swoim rodzeństwem.

Małgorzata Trzaskowska od niedawna jest gwiazdą Instagrama. Żona Rafała Trzaskowskiego chętnie publikuje fotografie męża z dziećmi. Na jej koncie nie brak też archiwalnych zdjęć rodzinnych. I tak właśnie pochwaliła się kolejnym zdjęciem z dzieciństwa. W kadrze jej brat i... siostra bliźniaczka. 

Zobacz wideo Rafał Trzaskowski odpowiada na pytanie reportera TVP

Małgorzata Trzaskowska ma siostrę bliźniaczkę

Małgorzata Trzaskowska z okazji Dnia Ojca opublikowała zdjęcie z dzieciństwa. Fotografia tak bardzo spodobała się internautom, że żona prezydenta Warszawy sięgnęła po album rodzinny raz jeszcze i pokazała kolejną czarno-białą fotografię z czasów młodości. Tym razem u jej boku jest jej starszy brat i urocza siostra bliźniaczka. 

Wszyscy ciągle mnie pytają o siostrę bliźniaczkę. A mamy przecież jeszcze brata. I to jakiego! - napisała pod fotografią. 
 

ZOBACZ TEŻ: Żona Trzaskowskiego opowiedziała o małżeństwie. Romantycznie, ale nie brakuje smaczków. "Rafał da się pokroić za rolady z modrą kapustą"

Fani komentują

Pod zdjęciem szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy z komplementami. Nie zabrakło też takich o humorystycznym charakterze. 

Dobrze, że was znam, bo przerażają mnie bliźniacy w polityce. 
Brat to przystojniak - pisali. 

Fani zastanawiali się też, która z dziewczynek to przyszła żona Rafała Trzaskowskiego. 

Która z nich to pani? Ta z kitkami czy bez. 

Niestety Małgorzata Trzaskowska nie odpowiedziała na ten komentarz. Nam wydaje się, że Małgorzata "to ta bez kitek". A wy jak myślicie?

PRZECZYTAJ TEŻ: Gwiazda "Korony Królów" wzięła udział w spocie wyborczym Trzaskowskiego. "Byłam postrzegana niemal jako członek PiSu" [TYLKO U NAS]

Więcej o: