Ewa Wachowicz ofiarą oszustów! Pokazała, jak działają. Ostrzega: Nie wierzcie w te reklamy, nie kupujcie tego

Ewa Wachowicz padła ofiarą oszustów. Jej wizerunek pojawił się w reklamie środków na odchudzanie niewiadomego pochodzenia. Wachowicz przestrzega konsumentów.

Internet pełen jest podejrzanych reklam, które do złudzenia przypominają te "normalne", szczególnie jeśli pojawi się tam znana osoba. Oszuści doskonale o tym wiedzą i bez skrupułów wykorzystują wizerunki gwiazd, by naciągnąć konsumentów na produkty, których pochodzenie nie jest znane.

Zobacz wideo

Jeszcze niedawno pisaliśmy o Martynie Wojciechowskiej, która bezprawnie stała się twarzą środków na odchudzanie i wystosowała w tej sprawie specjalne oświadczenie. Teraz ofiarą marki produkującej preparaty, które rzekomo mają pomóc schudnąć, padła Ewa Wachowicz. Z treści reklamy wynika, że dzięki prezentowanym produktom gwiazda pozbyła się zbędnych kilogramów. Wiarygodności dodają zdjęcia prezenterki. Nie dajcie się nabrać.

Ewa Wachowicz przestrzega przed kupowaniem produktów od naciągaczy

Była Miss Polonia przestrzegła internautów na swoim instagramowym profilu. 

 
W internecie pojawiła się fala fałszywych newsów i reklam z moim zdjęciem i niewiadomego pochodzenia środkami na odchudzanie! To oszustwo. Nie wierzcie w te reklamy, nie kupujcie tego. To niewiadomego pochodzenia środki o niesprawdzonym składzie! Nie wiadomo, jak szkodliwy wpływ mogą mieć na zdrowie! - napisała pod postem.

Jednocześnie Wachowicz podkreśliła, że nie ma nic wspólnego z żadnymi środkami na odchudzanie, a jej figura jest zasługą zdrowej diety i aktywności fizycznej.

Od zawsze w swoich programach, książkach, wywiadach promuję tylko zdrowy tryb życia, dobrze zbilansowane posiłki i ruch, aktywność fizyczną. To dla mnie jedyna droga do zdrowia i pięknej sylwetki! - dodała.

Mistrzyni kuchni wyjaśniła, że od kilku tygodni toczy walkę z reklamami, które bezprawnie wykorzystują jej wizerunek. Jednocześnie podziękowała wszystkim, którzy wraz z nią blokują fałszywe reklamy i informują o kolejnych nadużyciach. 

Więcej o: