Ewa Wachowicz już tak nie wygląda. Poszła za modą i zrobiła sobie grzywkę. Fani zaskoczeni: Jak nastolatka

Nowy rok, nowa ja. To stwierdzenie z pewnością sprawdzi się u Ewy Wachowicz, która postanowiła zmienić coś w swoim wyglądzie i ścięła grzywkę. Jak teraz wygląda? Według fanów znacznie młodziej.

Mówi się, że kiedy kobieta ścina włosy, to w jej życiu coś się zmienia. Czy ta teoria ma również swoje potwierdzenie w przypadku Ewy Wachowicz? Trudno stwierdzić, ale pewne jest, że wizyta u fryzjera widoczna jest na pierwszy rzut oka. Gwiazda w nowym roku postanowiła coś zmienić w swoim wyglądzie i postawiła na mocne cięcie grzywki. Efekt? Oceńcie sami. 

Ewa Wachowicz ścięła grzywkę 

Do tej pory Ewa Wachowicz układała włosy z przedziałkiem na środku. Teraz zdecydowała się na dość odważną metamorfozę, bo jak wiadomo, nie każdemu grzywka pasuje. Gwiazda sama pod zdjęciem zadała takie pytanie: 

Czy do twarzy jej z grzywką?
 

Ewa Wachowicz wcale nie musiała długo czekać na odpowiedź. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od jej fanów. 

Jak nastolatka.
Ślicznej dziewczynie do twarzy w każdej fryzurze. A grzywka według mnie ujmuje lat, chociaż Tobie nie musi, bo stale masz 20.
10 lat mniej. Ślicznie i twarzowo.

Jak Ewa Wachowicz dba o formę?

Była Miss Polonia (jeśli nie pamiętacie, jak wtedy wyglądała, możecie to zobaczyć tutaj) zalicza się do grona tych gwiazd, które regularnie dbają o swoją sylwetkę. Jakiś czas temu w rozmowie z nami gwiazda przyznała, że jest dla siebie najsurowszym trenerem na siłowni. Jej profil na Instagramie tylko to potwierdza, bo nie brakuje na nim zdjęć z treningów. Jak w takim razie trenuje? Posłuchajcie sami. 

Zobacz wideo