Ewa Wachowicz wspomina czasy, kiedy została miss. Zdjęcie w stroju kąpielowym poruszyło fanów: Piękno było pięknem

Ewa Wachowicz dodała na Instagramie zdjęcie z sesji, jaką miała po zdobyciu korony w 1992 roku. Internauci są zachwyceni jej naturalnością.

Obecna sytuacja sprawiła, że gwiazdy chętnie wracają pamięcią do dawnych lat i dzielą się wspomnieniami ze swoimi fanami. Zrobili to już Paweł Małaszyński, który opublikował wycinek ze starej gazety oraz Weronika Rosati, która dodała fotografię pochodzącą z początków jej kariery. Teraz do tej grupy dołączyła Ewa Wachowicz

Zobacz wideo Ewa Wachowicz dba o swoją figurę

Ewa Wachowicz na zdjęciu sprzed lat

Miss Polonia 1992 dodała ujęcie, które zrobiono jej podczas sesji do pierwszego kalendarza, w którym się pojawiła po zdobyciu tytułu. Pozuje na nim w czarnym stroju kąpielowym, z mocno wyciętymi plecami. Dobrała do tego ciemne buty na obcasie. Wachowicz do tego ma delikatny makijaż oraz rozpuszczone włosy.

Wspomnień ciąg dalszy. Moja pierwsza sesja zdjęciowa po założeniu korony Miss Polonia 1992 roku do pierwszego w życiu kalendarza. Ktoś z Was pamięta? A może ktoś ma? - zwróciła się do fanów.
 

Internauci są zachwyceni jej naturalnym wyglądem. Zwrócili uwagę, że wtedy doceniano piękno, które nie jest dziełem chirurga plastycznego i specjalistów.

Bez zrobionych ust, policzków i powiek.. Piękno było pięknem.
Pamiętam, to było wielkie wydarzenie zawsze. Wybory Miss. Pozostała pani naturalna, subtelna. Piękna z pani kobieta.
Nic się Pani nie zmieniła. Naturalność ponad wszystko - komplementują.

Inni chwalą także Ewę Wachowicz za figurę, jaką wtedy miała. Kilka osób potwierdziło też, że gdzieś jeszcze ma ten kalendarz i wspominają dzień, w którym zdobyła koronę. Przypomnijmy, że tytuł najpiękniejszej Polki nie był jedynym, jaki przyznano Wachowicz. W grudniu 1992 roku została trzecią wicemiss w konkursie Miss Świata, a kilka miesięcy później uznano ją za najpiękniejszą studentkę w ramach World Miss University.

Więcej o: