Weronika Rosati opublikowała zdjęcie sprzed lat. Burza loków i nieśmiałe spojrzenie. Tak wyglądała na początku kariery

Weronika Rosati przebywa obecnie w domu, ale nie próżnuje. Niedawno aktorka zajrzała do starych zdjęć, a swoimi znaleziskami podzieliła się na Instagramie. Pamiętacie, jak kiedyś wyglądała?

Weronika Rosati jest aktywna w mediach społecznościowych i regularnie publikuje nowe zdjęcia. Dzięki temu wielbiciele pozostają z nią w stałym kontakcie i na bieżąco śledzą nowinki z jej życia, a tych nie brakuje. Niedawno aktorka wybrała się w sentymentalną podróż, a na swoim InstaStories pokazała zdjęcie sprzed lat. Bardzo się zmieniła?

Zobacz wideo Czy Weronika Rosati jest gotowa na nową miłość?

Weronika Rosati pokazała zdjęcie sprzed lat

Weronika Rosati od wielu lat funkcjonuje w show-biznesie. Sławę przyniosła jej rola Ormianki Dżemmy, córki szefa mafii w ''Pitbullu'' w reżyserii Patryka Vegi. Od tamtej pory regularnie możemy podziwiać ją zarówno w produkcjach filmowych, jak i telewizyjnych. Chociaż aktorka na co dzień nie może narzekać na brak zajęć, to ostatnio ma trochę więcej czasu. Wykorzystała go na przeglądanie archiwalnych albumów i wśród licznych zdjęć znalazła jedno, które opublikowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Weronika RosatiWeronika Rosati screen z instagram.com/weronikarosati

Na archiwalnym zdjęciu Weronika ma na sobie białą bluzkę i czarną marynarkę. Najbardziej charakterystyczna jest burza brązowych loków, od których trudno oderwać wzrok. Od razu widać, po kim jej córka odziedziczyła loki. 

Kid Weronika - czytamy na jej InstaStories.

Chociaż nie wiemy, ile dokładnie miała lat podczas wykonania tego zdjęcia, można przypuszczać, że była nastolatką. Z biegiem czasu zmieniły się jej upodobania modowe, a także fryzura, ale jej uroda pozostała niezmienna. Trzeba przyznać, że Weronika jest jak wino.

Więcej o:
Komentarze (6)
Weronika Rosati opublikowała zdjęcie sprzed lat. Burza loków i nieśmiałe spojrzenie. Tak wyglądała na początku kariery
Zaloguj się
 • jego_eminencja

  Oceniono 1 raz 1

  Widzialem Weronike na nago w scenie serialu Luck kilka lat temu, ma swietna pupe, nie za duza, ale i pewna wade, która ma bardzo wiele dziewczyn… otóz zlamana kosc ogonowa… to zapburza widok wypinanej pupy

 • jego_eminencja

  Oceniono 1 raz 1

  Bezczelny Kolonko doprowadzil do tego ze Weronika znalazla sie w Nowojorskim IR bo rozsadzil jej rectum

 • jego_eminencja

  Oceniono 1 raz 1

  Cudna… jak miss universe, i pomyslec ze czterdziestoletni Max Kolonko robil jej pelen dosiad i eksploatowal w lózku te chudzine na wszystkie sposoby w Nowym Jorku gdzie Weronika studiowala aktorstwo.

 • andienerven

  0

  Ja wolę Pannę Weronike obecną. Jak wino, im starsza, tym bardziej dostojniejsza. Już teraz przypomina swojego padre, Don Dario di Fozzi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX