Dorota Szelągowska wyleguje się na tarasie i prezentuje swoje stopy. Zdradziła, jaki ma rozmiar. Możecie być zaskoczeni

Dorota Szelągowska zamieściła nowe zdjęcie na Instagramie i przy okazji zdradziła, jaki ma rozmiar buta. Fani są zaskoczeni.

Dorota Szelągowska zadebiutowała w polskiej telewizji dość dawno, bo jeszcze w 1998 roku. Już wtedy prowadziła wiele programów telewizyjnych, jednak na największe zainteresowanie mediów musiała jeszcze trochę poczekać. Wszystko zmieniło się, gdy w 2013 roku wyszła za Adama Sztabę. Mimo że ich małżeństwo przetrwało jedynie dwa lata, to Dorota Szelągowska już na dobre zagościła na ustach czytelników prasy i portali show-biznesowych. Od 2014 roku prowadzi własne programy o dekorowaniu wnętrz, co ugruntowało jej karierę w polskim show-biznesie. Mimo że zawodowo radzi sobie świetnie, to internauci wciąż są ciekawi prywatnych aspektów jej życia. Sama zainteresowana co jakiś czas zdradza co nieco. Tak było i tym razem. 

ZOBACZ TEŻ: Dorota Szelągowska dostała nowy program w TVN-ie. O swoją ocenę pokusiła się Katarzyna Dowbor z Polsatu

Jaki rozmiar buta ma Dorota Szelągowska?

Dorota Szelągowska ma 160 cm wzrostu, więc wydawałoby się, że jej stopa jest równie mała. Jak się okazuje, jest zupełnie inaczej, o czym Dorota Szelągowska napisała na Instagramie. Zamieściła zdjęcie, na którym prezentuje swoje stopy w całej okazałości i zdradziła, że nosi rozmiar 41.

41, jakby ktoś pytał. Ucałowania z planu - pisze pod fotką.
 

Fani nie ukrywają zaskoczenia, o czym dają znać w komentarzach.

Wow. Nie spodziewałam się. Wyglądają na znacznie mniejsze.
Przepiękne stopy. Już kiedyś czytałem, że 41. To wcale nie powód do wstydu.
E tam. Nie widać . I tak zresztą są bardzo ładne - piszą pod zdjęciem. 

Wy też jesteście zaskoczeni?

Zobacz wideo Dorota Szelągowska urządza swoje nowe mieszkanie. Pochwaliła się projektem