Dorota Szelągowska dostała nowy program w TVN-ie. O swoją ocenę pokusiła się Katarzyna Dowbor z Polsatu

Dorota Szelągowska ma powodu do radości. Gwiazda TVN-u dostała nowy program, którego formuła będzie podobna do polsatowskiego show, "Nasz nowy dom". Jak krok konkurencyjnej stacji oceniła Katarzyna Dowbor?

Dorota Szelągowska jest aktualnie jedną z ulubionych gwiazd TVN-u. Dekoratorka wnętrz prowadziła już kilka programów, w których remontowana pojedyncze pomieszczenia Polaków, inspirując widzów. Teraz przyszedł czas na poszerzenie horyzontów. Dorota będzie odnawiać domy. Nowe show stacji będzie więc bardzo podobne do tego, które od lat możemy oglądać w Polsacie. Nie dziwi więc, że głos w sprawie zabrała jego gospodyni, Katarzyna Dowbor.

Zobacz wideo Dorota Szelągowska pokazała, jak urządziła mieszkanie [Źródło: x-news]

Katarzyna Dowbor o Dorocie Szelągowskiej

Dziennikarka wypowiedziała się na łamach dwutygodnika "Flesz" na temat nowej roli Szelągowskiej. Gwiazda będzie nie tylko remontować całe mieszkania, ale przede wszystkim będzie musiała skupić się na historiach - często bardzo trudnych - uczestników.

Nie jest to łatwe zadanie, również emocjonalne. Stykamy się ze szczególnymi, nieraz bardzo trudnymi sytuacjami. O pewnych rzeczach nie możemy mówić, dla dobra tych rodzin, a bardzo nas bolą – przyznała.

Mimo że program Dowbor będzie miał konkurencje, ona nie ukrywa radości z tego powodu. W końcu ktoś zostanie dzięki temu uszczęśliwiony.

Życzę jej powodzenia i bardzo się cieszę, że takie programy powstają. Im jest ich więcej, tym więcej szczęśliwych ludzi będzie wokół – dodała.
 

Myślicie, że kolejny program Doroty odniesie sukces? Sądząc po tym, z jakimi reakcjami dekoratorka spotkała się pod postem, w którym zapraszała na castingi, nie mamy wątpliwości, że tak!

ZOBACZ TEŻ: Dorota Szelągowska zapozowała na planie programu i pochwaliła się nową fryzurą. Fanka spekuluje o jej trzeciej ciąży