Kayah publikuje wspólne zdjęcia z byłym mężem i jego obecną partnerką. Z Joanną Przetakiewicz mają świetną relację!

Kayah pochwaliła się na Instagramie wspólnym zdjęciem z Rinke Royensem, a także jego obecną partnerką - Joanną Przetakiewicz.

Kayah i Rinke Roynes pobrali się w 1998 roku, a owocem ich miłości jest syn Roch. Mimo że związek nie przetrwał próby czasu, a para rozwiodła się w 2010 roku, to wciąż pozostają w bardzo dobrych kontaktach, o czym piosenkarka przypomniała na Instagramie. 

ZOBACZ TEŻ: Kayah o państwowej dotacji dla Steczkowskiej: Jakbyście grali na wiecach Kaczyńskiego, też byście dostali. Justyna odpowiada

Kayah pozuje z partnerką byłego męża

Z okazji Dnia Ojca Kayah na Instagramie zamieściła wspólne zdjęcie z byłym mężem. Artystka przy okazji zdradziła, że jedna z jej najlepszych płyt: „Kayah i Bregović” została wydana głównie dzięki Rinke.

Rinke. Ojciec mojego Dziecka!  Bez jego troski, opieki i poświęcenia płyta „Kayah i Bregović” nie miałaby szansy ukazała się w 1999 roku! Wszyscy fani tej płyty, brawa dla Rinke! No i oczywiście wielkie całusy dla wszystkich Super Tatusiów, którzy są zawsze wsparciem dla swoich Dzieci! Dużo miłości - pisze piosenkarka.
 

Kayah i Rinke mają na tyle dobre kontakty, że piosenkarka nie ma problemu z utrzymywaniem kontaktów z jego obecną partnerką, czyli Joanną Przetakiewicz. Na Instagramie zrelacjonowała ich wspólne spotkanie, które odbyło się przy okazji nagrania audycji w "Meloradio". W opisie pod zdjęciem nie omieszkała gromko komplementować Joanny i nawiązała do jej projektu Era Nowych Kobiet:

Już dziś posłuchacie mojej audycji w pełni z kobietą petardą, kobietą rakietą, cudowną SuperENKą, która zachwyca mnie za każdym razem. Piękna ciałem i duchem! O zniewalającym uśmiechu i zaraźliwej, pozytywnej aurze. Swoją energię i siłę przekazuje od prawie dwóch lat projektowi Era Nowych Kobiet. (...) Audycję nagrałyśmy u mnie w domu - napisała Kayah.
 

Jak się okazuje, nawet w show-biznesie można pozostać w świetnych relacjach po rozwodzie. Myślicie, że inne gwiazdy wezmą z nich przykład?

Więcej o: