Wiktoria Gąsiewska pokazała nowy tatuaż. "Kto Cię tak skrzywdził?". W obronie ukochanej stanął Adam Zdrójkowski

Wiktoria Gąsiewska zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym prezentuje nowy nabytek. Jest nim kolejny delikatny tatuaż. Nie wszystkim się spodobał.

Polacy chętnie ozdabiają swoje ciała tatuażami, a gwiazdy lubią chwalić się nowymi rysunkami na ciele. Do grona najbardziej wytatuowanych gwiazd należą m.in.: Blanka Lipińska, Doda, Agnieszka Chylińska czy Ewelina Lisowska. Wiktoria Gąsiewska podobnie jak Maffashion "dekoruje" swoje ciało delikatnymi obrazkami. Ostatnio zrelacjonowała proces powstawania nowego tatuażu i pochwaliła się zdjęciem "dziary". 

Wiktoria Gąsiewska pokazała nowy tatuaż

Gwiazda znana dzięki roli w serialu "Rodzinka.pl" udała się w towarzystwie swojego chłopaka Adama Zdrójkowskiego do jednego z warszawskich salonów tatuażu. 

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska pokazała proces powstawania nowego tatuażu

Po zakończonej sesji zadowolona Wiktoria opublikowała na Instagramie zdjęcie dzieła. Młoda aktorka zdecydowała się na drobny napis "Angel" na żebrach. 

New baby tattoo - podpisała Gąsiewska na Instagramie. 
 

Pod publikacją znalazło się sporo komentarzy. Fani komplementowali dobór i pytali, czy bolało. Znalazły się także krytyczne oceny nowego nabytku Wiktorii.

Piękna dziewczyno, po co tak sobie oszpecasz ciało? Chcesz być za 10 lat chodzącym abażurem, jak większość? Wiktorio bądź oryginalna.
Kto Cię tak skrzywdził?

W obronie nowego tatuażu ukochanej stanął Adam Zdrójkowski.

Adam Zdrójkowski broni ukochanejAdam Zdrójkowski broni ukochanej Instagram.com/wiktoria_gasiewska/

Show-biznesowe koleżanki młodej aktorki mogą pochwalić się znacznie większą liczbą tatuaży, lecz niektóre są zmuszone do ich usuwania. Doda, pozbywa się tatuażu, który zrobiła dla Radosława Majdana i pokazała bolesną bliznę. Dominika Tajner wytatuowała sobie imię "Michał", ale po rozwodzie z Wiśniewskim postanowiła go usunąć. 

Mamy nadzieję, że Wiktoria Gąsiewska nie będzie musiała nigdy pozbywać się tatuaży!