Młodszy brat Wiktorii G±siewskiej skończył 8 lat. Solenizant i aktorka s± jak dwie krople wody. "Słodziaki"

Wiktoria G±siewska pochwaliła się ostatnio rodzinnym zdjęciem. Internauci poznali jej młodszego brata, Oskara.

Wiktoria Gąsiewska trafiła do show-biznesu jeszcze jako kilkuletnia dziewczynka. Pierwsze kroki w aktorstwie stawiała na planie takich produkcji, jak między innymi "Jasminium" czy nominowany do Oscara "Katyń". Przełomem w jej karierze okazała się być jednak dopiero rola Agaty w "Rodzince.pl". Dodatkową popularność zapewnił jej też związek z Adamem Zdrójkowskim. Obecnie profil 21-latki na Instagramie śledzi ponad 900 tysięcy, co potwierdza jej silną pozycję w branży.

Wiktoria Gąsiewska pokazała młodszego brata na Instagramie

Gwiazdy kochają media społecznościowe. To właśnie na Instagramie dzielą się swoją codziennością i przeżywają "dramy" z internautami. Na profilu Wiktorii Gąsiewskiej nie uświadczymy jednak kontrowersji. Młoda aktorka dba o swój wizerunek w sieci. Najczęściej chwali się swoimi selfie, ale sporadycznie pokazuje też członków rodziny. Ostatnio na Instagramie Gąsiewskiej zadebiutował jej młodszy brat. Oskar skończył 8 lat. Chłopiec jest bardzo podobny do swojej starszej siostry.

 

W dniu swojego święta solenizant mógł liczyć na atrakcje i przyjemności. Jedną z nich był truskawkowy tort. W komentarzach pod wspólnym zdjęciem Wiktorii i Oskara niemal od razu zaroiło się od miłych komentarzy.

Wspaniałości dla Was śliczności.
Jakie słodziaki.
Jaki cudowny tort!

Wypiek rzeczywiście robi wrażenie. Ciekawe, czy Wiktoria sama go upiekła? Oczywiście dołączamy się do urodzinowych życzeń dla Oskara. 100 lat!