Dominika Tajner usuwa tatuaż "Michał". Zdjęcia pokazała internautom. Przy okazji zareklamowała klinikę

Dominika Tajner usuwa tatuaż z imieniem swojego męża. Jest już po pierwszym zabiegu. Wymownym zdjęciem pochwaliła się na Instagramie.
Zobacz wideo

Dominika Tajner w połowie marca poinformowała, że Michał Wiśniewski złożył pozew o rozwód po siedmiu latach małżeństwa. Wieść o rozstaniu była ogromnym szokiem, ponieważ jeszcze kilka dni wcześniej oboje dementowali plotki dotyczące kryzysu w związku. Okazuje się, że para definitywnie się ze sobą pożegnała. Czwarta żona wokalisty wyprowadziła się z ich wspólnego domu i ponownie zamieszkała z rodzicami.

Dominika Tajner usuwa tatuaż z imieniem "Michał"

Tajner i Wiśniewskiego łączyło głębokie uczucie. Z pewnością myśleli, że spędzą razem resztę życia, a dowodem tego miały być ich tatuaże. Ona na przedramieniu ma napis "Michał", zaś on "Dominika". Teraz, kiedy się rozwodzą, córka Apoloniusza Tajnera postanowiła poddać się laserowemu zabiegowi usunięcia tatuażu.

Dziś na zabiegu usuwania tatuażu laserem Discovery Pico gościliśmy @dominika_tajner_wisniewska. Podobno nie było tak strasznie - napisała na Instagramie klinika, którą odwiedziła Dominika.

Dominika TajnerDominika Tajner screen Instagram.com/klinikaelite

Okazuje się, że czeka ją jeszcze kilka zabiegów.

Aby zupełnie usunąć tatuaż, należy wykonać serię zabiegów, co około cztery tygodnie. (...) Dominika, dziękujemy za wizytę i do zobaczenia na kolejnej - czytamy.

Ciekawe, czy Dominika zdecyduje się również zmienić nazwisko, aby definitywnie pożegnać się z przeszłością?

PRZECZYTAJ TEŻ: Dominika Tajner nie żałuje publicznego rozstania z Michałem Wiśniewskim. Opublikowała wymowne zdjęcie

JP