Anna Popek pozuje z 23-letnią córką. Oliwia zrobiła wrażenie na obserwatorach dziennikarki. "Piękne, stylowe kobiety"

Anna Popek podzieliła się rozczulającym zdjęciem ze starszą córką. Oliwia zrobiła dziennikarce niespodziankę z okazji Dnia Matki. Podarowała jej hortensje i swoją obecność.

Anna Popek to szczęśliwa matka dwóch dorosłych córek, których nigdy nie starała się ukrywać przed mediami. Nie tylko pokazuje Oliwię i Małgorzatę w mediach społecznościowych, ale też chętnie zabiera córki na imprezy branżowe, a nawet pozuje z nimi na okładkach magazynów.

Anna Popek pokazała zdjęcie ze starszą córką

Na instagramowym profilu Anny Popek pojawiło się zdjęcie z córką Oliwią, która sprawiła dziennikarce niemałą niespodziankę z okazji Dnia Matki. Po powrocie do domu, Anna zastała córkę z hortensją. Największym prezentem okazała się jednak obecność Oliwii, która w zeszłym roku ukończyła studia w Londynie na University College London.

 

Anna Popek wyznała niedawno, że wraz z wyfrunięciem córek z gniazda, rozpoczęła w swoim życiu nowy rozdział. Mimo wszystko to właśnie dzieci są dla niej najważniejsze, a tęsknota sprawia, że obecność córek niesie największe szczęście. 

Lubię powroty do domu zwłaszcza, gdy czeka w nim na mnie tak miła niespodzianka! Hortensja to część prezentu na Dzień Matki. Piękna, prawda?

- napisała pod zdjęciem Anna Popek. Obserwatorzy dołączyli się do życzeń i skomentowali urodę kobiet.

Obie piękne panie, córka do mamy podobna
Pięknie. Najpiękniejszy prezent od kochanej Córki
Piękne, stylowe kobiety

Jak widać, Oliwia odziedziczyła urodę po znanej dziennikarce. Nic więc dziwnego, że próbowała swoich sił na wybiegach. Ponadto dziewczyna ma wiele innych pasji - uwielbia podróże, wspinaczkę, nurkowanie i surfowanie. W czasie studiów należała nawet do klubu surfingowego. 

Więcej o: