Anna Popek znalazła nową miłość. Gwiazda TVP związała się z młodszym o 11 lat fotografem

Anna Popek jest ostatnio bardzo uśmiechnięta. Znamy powód. To nowa miłość!

W ostatnim czasie Anna Popek nie może narzekać na swoje życie zawodowe. Dziennikarka od kilku sezonów cieszy się statusem "ulubienicy prezesa TVP". Niedawno rozpoczęła też pracę w radiowej "Trójce". Życie uczuciowe gwiazdy także zaczyna nabierać rumieńców. Okazuje się, że jest szczęśliwie zakochana.

Anna Popek ma nowego partnera

Anna Popek w 2011 roku zakończyła 16-letnie małżeństwo z Andrzejem Popkiem. Owocem ich miłości są dwie córki: Oliwia i Małgorzata. Od tamtej pory gwiazda miała problemy ze zbudowaniem stałego związku. Wreszcie udało się. Dziennikarka jest obecnie szczęśliwa u boku 40-letniego Tomasza Krupy.

Wybranek dziennikarki jest fotografem. Zakochanych połączyła pasja. Wspólnie prowadzą bloga i przygotowują program podróżniczy. Annie Popek zdarza się również stawać przed obiektywem Tomasza Krupy.

Dziennikarka i fotograf niechętnie afiszują się ze swoim uczuciem w mediach. Wiele wskazuje na to, że nieprędko zobaczymy ich razem na okładkach kolorowych pism. Popek zabrała już co prawda swojego ukochanego na salony, ale na ściance pozowała sama.

Anna Popek z partneremAnna Popek z partnerem KAPIF.pl

Anna Popek: Kobiety na wysokich stanowiskach nie są szczęśliwe. Korwin Piotrowska odpowiada. 'XXI wiek a niektórzy nadal w średniowieczu'

Zobacz wideo

Szczęścia!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.