Syn Artura i Sary Boruców skradł serca znanych celebrytek. "Chłopiec jak z reklamy". Przypomina któregoś z rodziców?

Noah Boruc nie musiał robić nic szczególnego, by zachwycić jedne z najpiękniejszych pań polskiego show-biznesu. Wystarczyło, by Sara opublikowała jego zdjęcie, nad którym rozpływa się gros celebrytek. Sami zobaczcie!

Artur Boruc jeszcze nie tak dawno chwalił się na Instagramie pierwszymi krokami synka i chyba nie przypuszczał, że Noah tak szybko skradnie serca kobiet. I to nie byle jakich! Sara Boruc wielokrotnie pokazywała w mediach społecznościowych wizerunek rocznego chłopczyka, jednak to ostatnia fotografia malucha zrobiła furorę. Zdjęcie skomentowała między innymi: Joanna Przetakiewicz, Maffashion, Ewa Chodakowska czy Agata Rubik.

Zobacz wideo Sara Boruc przeżyła dramatyczne chwile, będąc w ciąży

Noah Boruc skradł serca topowych gwiazd

Syn Artura i Sary Boruców to prawdziwy przystojniak. Fani bramkarza i WAGs bardzo często rozpływali się nad zdjęciami Noaha, twierdząc, że największą uwagę przyciągają oczy chłopca. Sara opublikowała kolejną fotografię dziecka i pewnie nie przypuszczała, że zyska ona aż taką popularność wśród koleżanek z show-biznesu.

Moja miłość. Mój chłopiec - czytamy na profilu Mannei. 
 

Trzeba przyznać, że Noah jest prawdziwym słodziakiem! Niezwykłą urodę chłopca dostrzegła również Agata Rubik, która chętnie zobaczyłaby go w telewizji. 

Chłopiec jak z reklamy. Śliczny! - napisała żona Piotra Rubika.  

Post skomentowała także Joanna Przetakiewicz: 

Co to za cudo jest!

Jedno słowo zachwytu postanowiła zostawić pod zdjęciem Ewa Chodakowska, a Julia Kuczyńska jedynie westchnęła "jeju", dodając do komentarza emotikonę w kształcie serduszka. 

 AMAZING - zaznaczyła wielkimi literami popularna trenerka fitness.

Wy również jesteście fanami urody małego Boruca? Kogo bardziej przypomina - mamę czy tatę?