Calvin Harris wspomina 2014 rok. Prawie stracił życie. "Zakończyłem go przywróceniem akcji serca na oddziale"

Calvin Harris po raz pierwszy tak szczerze odniósł się do swojego stanu zdrowia. Okazuje się, że miał poważne problemy kardiologiczne. Sytuacja była na tyle trudna, że nieomal stracił życie.

Calvin Harris bez wątpienia jest jednym z najbardziej znanych muzyków na świecie. Choć osiąga wiele sukcesów, a na koncie ma masę utworów, wszystkich interesuje jego życie prywatne. Niestety wiemy o nim niewiele, a w mediach było tylko głośno o jego związkach z gwiazdami Hollywood. Nic dziwnego, że jego ostatnie szczere wyznanie zaskoczyło internautów. Nikt nie wiedział o problemach, z jakimi musiał zmierzyć się muzyk.

Calvin Harris wspomina zatrzymanie akcji serca

Calvin po raz pierwszy opowiedział o problemach zdrowotnych, gdy jedna z jego fanek wspomniała koncert w 2014 roku i pochwaliła go za wyjątkowo energetyczny występ. W odpowiedzi muzyk zamieścił post na Twitterze, w którym nieco inaczej przedstawił sytuację. 

2014 był niezwykle ciekawym rokiem dla mnie. Zacząłem od zdobycia pierwszego miejsca na brytyjskich listach, a zakończyłem przywróceniem akcji serca na ostrym dyżurze. Tego typu rzeczy działy się w międzyczasie - powiedział.

Co ciekawe, w 2014 roku faktycznie Calvin Harris zrezygnował z niektórych koncertów podczas European Music Awards. Swoją nieobecność wytłumaczył "problemami zdrowotnymi", jednak nikt nie spodziewał się, że były one aż na tyle poważne. Następnie okazało się, że Harris choruje na arytmię serca, przez którą musiał zmienić codzienne nawyki. Od wielu lat jest abstynentem.

Calvin Harris - życie prywatne

Calvin Harris w przeszłości związany był z Ritą Orą. Jednak po paru latach ich relacja zakończyła się z nieznanego powodu. W 2015 roku muzyk spotykał się z Taylor Swift. Choć media huczały o ich romansie, relacja zakończyła się już po roku.

Zobacz wideo Niektóre gwiazdy, by podtrzymać fanów na duchu, koncertują w sieci
Więcej o: