Małgorzata Kożuchowska w odważnej stylizacji eksponuje umięśniony brzuch. Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy

Małgorzata Kożuchowska zwykle nie prowokuje na Instagramie, ale tym razem zrobiła wyjątek. Opublikowała zdjęcie sprzed lat z odważnej sesji. Spójrzcie tylko na ten brzuch!

Nie od dziś wiadomo, że Małgorzata Kożuchowska uznawana jest za ikonę mody. Aktorka uchodzi za jedną z najlepiej ubranych kobiet w polskim show-biznesie. Wygląda świetnie zarówno na co dzień, jak i od święta, gdy kroczy dumnie po czerwonym dywanie. Ostatnio opublikowała zdjęcie sprzed lat i zaskoczyła wszystkich niecodzienną stylizacją, a przede wszystkim umięśnionym brzuchem.

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska opowiedziała, jak przygotowywała się do roli w filmie "Plagi Breslau"

Małgorzata Kożuchowska opublikowała stare zdjęcie

Małgorzata Kożuchowska dostosowała się do rządowych zaleceń i przebywa obecnie w domu. Na co dzień jest bardzo zajęta i ma mnóstwo zobowiązań zawodowych, które chwilowo zeszły na dalszy plan. Aktorka ten czas pożytkuje na wiele różnych sposobów. Czyta bajki dla dzieci na Instagramie, bawi się z synem, a także przegląda zdjęcia sprzed lat, których nazbierało się sporo! Niedawno opublikowała stare zdjęcie, które wzbudziło wielkie zainteresowanie.

Ujęcie jest autorstwa Marcina Tyszki. Nie od dziś wiadomo, że Małgosia uwielbia z nim współpracować, a efekty ich sesji zdjęciowych wielokrotnie mogliśmy podziwiać w kolorowych magazynach. Aktorka pochwaliła się zdjęciem w iście imprezowym stylu, które 16 lat temu pojawiło się w ''Elle''.

Sobota. Ja gotowa na imprezę, której nie ma - zażartowała na Instagramie.

 

Małgosia pozuje w srebrnym, cekinowym staniku i krótkich spodenkach. Ma na sobie różowe, krótkie futerko, jednak cała uwaga skupia się na jej umięśnionym i wyrzeźbionym brzuchu. Nie mamy wątpliwości, że takiego ciała nie powstydziłaby się żadna trenerka! 

Zdjęcie spotkało się z żywą reakcją ze strony wielbicieli, a pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Brawo, Małgosiu. Jesteś fascynująca. Talent i dyscyplina to przepis na sukces - napisała Magda Gessler.

Uuu, na grubo, siostro! To znaczy na chudo, ale na bogato - dodała Ada Fijał.

Petarda kochana.

Trzeba przyznać, że Małgosia ma świetną figurę, a zdjęcie oddaje to w całej okazałości. 

Więcej o: