W takim wydaniu jeszcze nie widzieliśmy Małgorzaty Kożuchowskiej. Gwiazda pokazała się z różowymi włosami na głowie

Małgorzata Kożuchowska poprowadziła transmisje na żywo z udziałem gwiazd. Aktorka pokazała się na niej w zupełnie nowej odsłonie - co za różowe włosy!

Małgorzata Kożuchowska zorganizowała rozmowę na żywo z gwiazdami. Aktorka skierowała swój program głównie do dzieci i ich rodziców. W show Kożuchowskiej uczestniczyło wiele znanych postaci, a prowadząca przez całe nagranie miała na sobie różową perukę. Trzeba przyznać, że wyglądała jak bohaterka kreskówki.

Małgorzata Kożuchowska w różowej peruce

Gwiazda po zakończeniu transmisji na żywo, w której aktorzy czytali bajki dla dzieci, zamieściła selfie. Małgorzata w poście podziękowała za udział w live m.in.: Adzie Fijał, która przeczytała "Czerwonego Kapturka", Michałowi Koterskiemu, który odczytał historię z "Biblii dla dzieci", a Alanowi Anderszowi za "Trzy małe świnki".

Mama-wróżka i instanocka... Dziękuję wszystkim słuchaczom i wszystkim moim dzisiejszym gościom! Mam cichą nadzieję, że dzieci już śpią... - napisała Małgorzata Kożuchowska
 

Pod postem pojawiło się sporo komentarzy od widzów wieczornej relacji. Chwalili aktorkę za taką inicjatywę w sieci i informowali, że ich dzieci świetnie bawiły się przy słuchaniu bajek

Było super! Mój trzylatek pokochał trzy świnki. Chyba pora zakupić do wieczornego czytania!
Tak jak już pisałam wcześniej... Pięknie Pani czytała! To jest cudowna inicjatywa! Szkoda, że moje dzieci już są takie duże. Ale ja się bawiłam przednio! Dziękuję za poświęcony czas.
Dzisiaj także słuchaliśmy, ja i Tymi, który bez przerwy naciskał serduszka, tak mu się podobało! Dziękujemy wszystkim i do jutra - pisali pod zdjęciem.

Naszym zdaniem takie "show" dla dzieci to świetna inicjatywa. Rodzice mogą wtedy odpocząć i wspólnie z pociechami posłuchać bajek. A jeśli dodatkowo aktorzy dbają też o niecodzienny wygląd, to tym lepiej!

DK

Więcej o:
Copyright © Agora SA