Małgorzata Rozenek chwali się nową aranżacją salonu. Dzięki Radkowi wiemy, jak wyglądał w jego "kawalerskich czasach". W centrum barek

Od czasu do czasu gwiazdy lubią pokazać w mediach społecznościowych swoje "cztery kąty". Ostatnio do tego grona dołączył Radek Majdan.

Trzeba przyznać, że Radosław Majdan ma szczęście do charyzmatycznych partnerek. Od kilku lat razem z Małgorzatą Rozenek są uważani za tzw. "power couple" polskiego show-biznesu. Wcześniej nie mniejsze emocje wzbudzało jego małżeństwo z Dodą. Obecnie Pysiula i Pączek szykują się do narodzin ich pierwszego dziecka. Pociecha pary już zdążyła zostać okrzyknięta polskim "royal baby". Trzeci syn "Perfekcyjnej" urodzi się jeszcze tej wiosny. Przyszła tata wyznał niedawno, że szykuje niespodziankę dla Gosi na dzień porodu.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek podczas sesji z koniem. Porównała się do Beyonce

Radosław Majdan i jego odmieniony salon

Zarówno Małgorzata Rozenek, jak i Radosław Majdan aktywnie udzielają się w mediach społecznościowych, a w szczególności na Instagramie. Co prawda Gosia ma niemal 10 razy więcej obserwatorów od swojego męża, ale i u Radka znaleźć można ciekawe wrzutki. Ostatnio były bramkarz pochwalił się zdjęciami swojego salonu z czasów kawalerskich oraz po remoncie. Różnice widać gołym okiem.

Pomieszczenie jest aktualnie w zupełnie innym stylu. Barowy stolik wraz z wysokimi krzesłami został zastąpiony meblem przypominającym kominek. Z półek z kolei zniknęły ozdobne figurki na rzecz rodzinnych zdjęć.

Z kategorii kiedyś/dziś to samo miejsce w domu. Kawalerskie czasy vs życie rodzinne - zażartował Majdan w instagramowym wpisie.

Pod zdjęciami wyremontowanego salonu z miejsca zaroiło się od komentarzy.

I myślę, że absolutnie nie żałujesz. Pozdrowienia.

Ewidentnie brakowało tam kiedyś Małgoni.

Małgonia ma rękę do wnętrz! Niedługo jeszcze zagości w waszym salonie dużo ciepła i słodkości - piszą internauci.

Odświeżonym salonem pochwaliła się reż Rozenek.

 

Niewykluczone, że powodem remontu u Majdanów było powiększenie rodziny. To ma nastąpić już bardzo niedługo.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.