Córka Władysława Kosiniaka-Kamysza skończyła rok. Polityk pochwalił się rodzinnym zdjęciem. "Może być dumna z taty"

Władysław Kosiniak-Kamysz ubiega się w tym roku o urząd prezydenta. W przerwie od kampanii prezydenckiej polityk znalazł czas dla najbliższych. Okazja była wyjątkowa.

Tegoroczne wybory prezydenckie miały odbyć się w najbliższą niedzielę. Tak się jednak nie stanie. Ich termin nie jest póki co znany. O stołek prezydenta ubiega się w tym roku między innymi Władysław Kosiniak-Kamysz. Mężczyzna działa w polityce już od paru ładnych lat, jednak media dopiero niedawno zainteresowały się jego życiem prywatnym.

Zobacz wideo Władysław Kosiniak-Kamysz gościem Porannej rozmowy Gazeta.pl

Władysław Kosiniak-Kamysz świętuje urodziny córki na Instagramie

Kandydat na prezydenta od 2009 roku był żonaty z Agnieszką, z którą rozwiódł się cztery lata temu. W ubiegłym roku ponownie stanął na ślubnym kobiercu. Jego nową wybranką jest Paulina, z wykształcenia dentystka. Polityk rzadko kiedy wrzuca do sieci kadry z życia rodzinnego. Tym razem zrobił jednak wyjątek, a okazja była wyjątkowa - pierwsze urodziny jego córki Zofii. Na profilu Władysława Kosiniaka-Kamysza na Instagramie pojawiło się urocze zdjęcie, na którym widzimy małą solenizantkę w towarzystwie rodziców.

Pierwsze urodziny Zosiaczka - napisał polityk pod rodzinną fotką.

 

W komentarzach nie brakuje zachwytów i życzeń.

Fajnie ma dziewczyna, że może być dumna ze swojego taty.

Zdrowia dla córeczki i całej rodziny! Pozdrowienia Władku.

Wszystkiego najlepszego dla małej. Błogosławieństw Bożych na każdy dzień - czytamy.

Patrzymy na małą Zosię i zastanawiamy się, do kogo jest bardziej podobna. Mama czy może jednak tata? Jesteśmy ciekawi waszego zdania. Swoją drogą, wiedzieliście, że żona Kosiniaka-Kamysza wystąpiła w filmie Patryka Vegi? Sprawdźcie, w którym!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.