Anna Bardowska pochwaliła się rodzinnym zdjęciem. Internauci szybko zauważyli zmianę: Grzegorz, gdzie u fryzjera byłeś?

Ania Bardowska opublikowała na Instagramie zdjęcie całej rodziny. Choć jest urocze, wszyscy zwrócili uwagę na fryzurę Grześka.

Anna Bardowska zyskała popularność dzięki wystąpieniu w programie "Rolnik szuka żony", gdzie odnalazła swoją miłość. Tam poznała Grzegorza, z którym dziś tworzą udaną i szczęśliwą rodzinę. Mimo upływu lat internauci nadal bacznie śledzą losy pary, która chętnie udziela się w mediach społecznościowych i opowiada o życiu na wsi. Teraz pochwalili się zdjęciem z całą rodziną.

Zobacz wideo Anna Bardowska zdradziła imię córki

Anna Bardowska z rodziną na zdjęciu

Ania zamieściła fotografię na swoim instagramowym profilu. Możemy na niej zobaczyć rolniczkę pozującą w letniej sukience, która na kolanach trzyma swoją córeczkę Liwię. Tuż obok nich jest jej synek Jasio, a nad całą trójką czuwa dumny tata Grzegorz. Cała rodzina prezentuje się świetnie! 

 

Internauci, podobnie jak my, są zachwyceni zdjęciem i licznie je skomentowali. Pojawiło się wiele miłych słów.

Piękna rodzinka.
Super wyglądacie! - czytamy.

Jednak jeden z fanów pary zauważył nową fryzurę u Grzegorza. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wszystkie salony fryzjerskie i kosmetyczne są zamknięte.

Grzegorz, gdzie u fryzjera byłeś? - zapytał.

Ania postanowiła szybko odpowiedzieć, by uciszyć plotki.

Zdolna żona - napisała.

Związek Ani i Grzegorza Bardowskich

Ania Bardowska wzięła udział w drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony". Była jedną z wybranek rolnika Grzegorza. Od samego początku między parą widać było chemię i zauroczenie. Jako jedni z niewielu nie tylko przetrwali program, ale i byli razem po jego zakończeniu. Parę miesięcy później stanęli na ślubnym kobiercu, a dziś wychowują dwójkę dzieci.