Natalia Siwiec pokazała twarz po zabiegu. Stwierdziła, że teraz wygląda jak po botoksie. "Całkiem super"

Ostatnio Natalia Siwiec pokazała ię w trakcie zabiegu retinolem, podczas gdy jej skóra nie wyglądała najlepiej. Kilka dni po zabiegu modelka zaprezentowała efekty.

Ostatnio Natalia Siwiec pokazała się fanom w, delikatnie mówiąc, dość niekorzystnej wersji. Zorganizowała rozmowę na żywo, podczas której fani oskarżali modelkę, że wygląda zupełnie inaczej niż na publikowanych zdjęciach.  

ZOBACZ: Fani Natalii Siwiec porównali jej prawdziwy wygląd do retuszowanych zdjęć. "Kogo chce Pani oszukać?". Szybko się wytłumaczyła

Gwiazda odpowiedziała na zarzuty fanów i swój zły stan twarzy tłumaczyła poparzeniem pewnym preparatem. Stwierdziła, że pokazała się podczas relacji na żywo, ponieważ wiele dziewczyn na nią czekało. Po całym zamieszaniu Natalia znów pokazała się na Instagramie, tym razem prezentując efekty po zabiegu.

Zobacz wideo Natalia Siwiec i jej debiut na ekranie.

Natalia Siwiec pokazuje twarz po zabiegu

Modelka na relacji pokazała swoją twarz po zabiegu retinolem, chcąc udowodnić, że wygląd jej cery nie odbiega od wizerunku z instagramowych zdjęć. Gwiazda wyznała, że dała odpocząć skórze przez ostatnie dwa dni, dlatego może pokazać efekty działania preparatu. 

Chciałam wam pokazać, jak moja skóra dziś wygląda, ponieważ robiłam sobie teraz dwa dni przerwy. Więc ta skóra cała niedobra zeszła już mi i dzisiaj po raz kolejny będę nakładała retinol. Teraz wygląda całkiem super, tylko się bardzo błyszczy. Jest taka napięta wręcz, jak po botoksie. Ale efekt jest - powiedziała Siwiec na Instagramie.

W czasie nagrania modelka nakładała serum, które stosowała w czasie pobytu w Miami. Stwierdziła, że w ten sposób chroni się przed "stresem oksydacyjnym". Najnowsze zdjęcia Natalii znajdziecie w naszej galerii. 

Ostatnio Natalia Siwiec mówiła, że odczuwa skutki izolacji domowej. Po trzymiesięcznej podróży w końcu wróciła do Polski i zajęła się... jedzeniem.

Więcej o: