Edyta Górniak uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała mieszkanie na Instagramie. Taka meblościanka to hit

Edyta Górniak zrobiła ostatnio transmisję na Instagramie. Uwagę zwórciły jej cztery kąty.

Edyta Górniak, jak większość z nas, od kilku tygodni izoluje się w domu. Wszystko po to, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Ostatnio diwa poszła śladem swoich znajomych z branży i ku uciesze fanów zorganizowała blisko godzinną transmisję na Instagramie.

Zobacz wideo Dlaczego Edyta Górniak nie obserwuje syna na Instagramie?

Edyta Górniak pokazała dom na Instagramie

Edyta Górniak jest aktywna w mediach społecznościowych, ale już dawno nie otworzyła się przed internautami tak, jak podczas środowej transmisji. W ciągu niespełna godziny gwiazda poruszyła kilka tematów. Opowiedziała między innymi o tym, jak pandemia zmieniła jej codzienność. Wokalistka wreszcie ma czas tak prozaiczne rzeczy jak mycie naczyń czy wieszanie prania. Zdradziła również, że cały czas intensywnie pracuje nad wyczekiwaną przez fanów płytą.

Jestem zakochana, naprawdę jestem zakochana w tych utworach. Jestem szczęśliwa, że udało mi się tak dużo fajnego materiału nagrać dla was i że teraz mam taką fajną platformę do pracy. To mi daje dużo siły i skupienia - wyznała.

Dodatkową gratką dla fanów był z pewnością drugi plan, a mianowicie mieszkanie diwy. Co prawda gwiazda nagrywała transmisję w jednym pokoju, ale czujne oko zauważy nowoczesną meblościankę z wieloma przegrodami. Uwagę zwracają też szare poduszki i mała kolekcja kolorowych pluszaków. Jesteśmy ciekawi, czy w przyszłości Górniak pokaże więcej pomieszczeń swojego domu. Wiele fanów z pewnością na to czeka.

Więcej o: