Małgorzata Rozenek eksponuje brzuch w obcisłej sukience. "Wielkimi krokami zbliżamy się do wielkiego finału". Wyznała, że boi się porodu

Małgorzata Rozenek pozuje w ciąży na Instagramie i szykuje się do rozwiązania. Gwiazda przyznała, że boi się porodu. Fanki odpowiedziały na jej obawy.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z niecierpliwością oczekują przyjścia na świat swojej pierwszej pociechy, o którą starali się już od kilku lat. Niedawno małżonkowie z radością wspominali wzruszający moment, w którym dowiedzieli się, że Małgosi udało się zajść w ciążę, a przyszły tata pochwalił się zdjęciem USG. Niestety, nadchodzący poród w niepewnych czasach wiąże się ze zrozumiałymi obawami, którymi Gosia postanowiła podzielić się ze swymo obserwatorkami na Instagramie.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek opowiedziała o apetycie w ciąży.

Małgorzata Rozenek szykuje się do porodu

Małgorzata Rozenek udostępniła na swoim profilu zdjęcie, na którym pozuje w białej, obcisłej sukience, podkreślającej ciążowy brzuch. Oprócz fotografii "Perfekcyjna" wstawiła także post, w którym opowiada o swoich lękach związanych z porodem w dzisiejszej rzeczywistości. Poprosiła fanki, aby podzieliły się z nią własnymi doświadczeniami związanymi z rozwiązaniem:

Wielkimi krokami zbliżamy się do wielkiego finału. I choć to już mój trzeci finał, to nadal czuję strach i podekscytowanie. Nie ukrywam też, że boję się porodu w tej nowej rzeczywistości. Czy są tu Mamy, który rodziły w koronaerze? Powiedzcie proszę, jak to teraz wygląda? Może niepotrzebnie panikuję? Moc pozytywnej energii Wam wysyłam.

Obserwatorki nie zawiodły i udzieliły Małgosi informacji dotyczących porodów w ostatnim czasie:

Rodziłam trzy tygodnie temu, byłam co prawda sama, ale nie czułam się samotna. Dzięki fachowej opiece (...) było naprawdę w porządku.
U nas wielki finał za dwa tygodnie  (...). Lekarze donoszą, że kobiety w pojedynkę rodzą szybciej, bo są skupione na sobie i dziecku, a nie mdlejącym partnerze.
Brak partnera jest po prostu smutny i tyle.

Najprawdopodobniej Radosław Majdan nie będzie mógł być obecny podczas porodu. Tak czy inaczej, Plotek życzy szczęśliwego rozwiązania!

Więcej o:
Komentarze (20)
Małgorzata Rozenek prezentuje brzuch w obcisłej sukience. Przyznała, że boi się porodu
Zaloguj się
 • starsza10

  Oceniono 4 razy 4

  Prezentuje brzuch, bo co ma prezentować? Szczodrość? Urodę? Naturalność? Intelekt? Rozsądek? Trudno jest prezentować byt nieistniejący.

 • etykieta.zastepcza

  Oceniono 4 razy 4

  Jak rozwarcie?
  Postępuje?
  A stolec rano był?
  Lepiej niech przełoży poród na wrzesień. Bezpieczniej, a i jeszcze się można polansować na ciąży.

 • Jan Kot

  Oceniono 2 razy 2

  A defekacja była?. Jaka gwiazda?. To zwykły pustak u boku drugiego pustaka. Już większych pierdół brak do opisania?.

 • karinawojtek

  Oceniono 1 raz 1

  a ktoś jej pępek widział

 • A M

  Oceniono 1 raz 1

  Oj oj dzidzięki Bogu. Jak to dobrze.,bo bym nie wiedziała jak wygląda baba w ciąży, o brzuchu nie mówiąc.
  Dzięki Ci Małgosiu.

 • Maniek Maniewski

  Oceniono 1 raz 1

  Ta pancia ma układy w wyborczej piszę o niej jak nawet w kiblu jest

 • monodeluxe

  Oceniono 1 raz 1

  Gdzie transmisja z porodu i za ile?Musze zobaczyć perfekcyjną kuciapę

 • dante_waw

  Oceniono 1 raz 1

  a co to za brazowe slady na sukience :) czyzby prasowanie nie wyszlo??

 • gapcio2010

  Oceniono 1 raz 1

  Rozumiemy, że finał wkrótce i również z sali porodowej relacja będzie tak pelna, jak pełne były relacje z całych 9 miesięcy. Naogladalismy się brzuszyska, aż po kokarde...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX