Radosław Majdan niedługo zadebiutuje w roli ojca. Pokazał zdjęcie USG dziecka. ''Czy może być szczęśliwsza chwila?''

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek oczekują narodzin wspólnego dziecka. Z tej okazji były bramkarz opublikował wyjątkowe zdjęcie. Nie krył swojej radości.

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek z niecierpliwością oczekują na nowego członka rodziny. Małżonkowie starali się o dziecko od kilku lat. Po wielu próbach skorzystali z kuracji hormonalnej w procedurze in vitro. Informacja o ciąży ''Perfekcyjnej'' pojawiła się w grudniu 2019 roku i zelektryzowała wszystkie media. Niedawno przyszły tata podzielił się wyjątkowym zdjęciem i nie mógł opanować radości.

Zobacz wideo Radosław Majdan o synach Małgorzaty Rozenek

Radosław Majdan pokazał zdjęcie USG

Małgorzata Rozenek zostanie mamą po raz trzeci, ale Radosław będzie debiutował w nowej roli. Wygląda na to, że bramkarz jest dobrze przygotowany, a bo razem z żoną wychowuje dwóch synów z jej poprzedniego małżeństwa - Tadeusza i Stanisława. Już niedługo do tej wesołej gromadki dołączy kolejny chłopiec. Bramkarz za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował zdjęcie z badania USG dziecka i opatrzył je wzruszającym podpisem.

Czy może być szczęśliwsza chwila od tej, kiedy dowiadujesz się, że będziesz tatą?

Pod postem Radka pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy od fanów, którzy potwierdzili, że narodziny dziecka to wyjątkowy moment w życiu każdego mężczyzny. Obserwatorzy nie szczędzili ciepłych słów pod adresem pary i po raz kolejny przesyłali im gratulacje.

Przeżyłem tę chwilę, rewelacja. Gratuluję Radku, piękniejszego zdjęcia dziś w internecie już nikt nie znajdzie.
Fajny z Pana facet. Dbający, kochający. Szczęścia dla Państwa.
Wiem, że będziesz najlepszym tatą pod słońcem - czytamy w komentarzach.

Małgosia i Radek nie ukrywają, że narodziny ich wspólnego dziecka są spełnieniem ich najskrytszych marzeń. Gwiazda TVN jest w siódmym miesiącu ciąży, co oznacza, że ich upragniony syn urodzi się na przełomie maja i czerwca. 

KK

Więcej o: