Syn Jessiki Biel i Justina Timberlake'a skończył 5 lat. Aktorka uczciła urodziny Silasa wspaniałym gestem

Jessica Biel po raz kolejny wykazała się dobrodusznością. Pogratulowała jej sama Jennifer Garner.

Jessica Biel zaczęła spotykać się z Justinem Timberlakiem w 2007 roku. Co prawda kilka lat później media rozpisywały się o jej romansie z Gerardem Butlerem, ale ostatecznie stanęła na ślubnym kobiercu z autorem hitu "Cry Me a River". W ostatnim czasie Timberlake został przyłapany na czułościach z koleżanką z planu filmowego. Biel wybaczyła mu jednak niewierność i o kryzysie nie ma już mowy. 

Zobacz wideo Czy da się przewidzieć, że partner nas zdradzi?

Syn Biel i Timberlake'a skończył 5 lat

Owocem miłości Jessiki Biel i Justina Timberlake'a jest syn, Silas. Ostatnio chłopiec skończył 5 lat. Z tej okazji jego sławna mam wrzuciła okolicznościowy post na swój profil na Instagramie.

Ten mały człowiek ma od dziś 5 lat! Jesteśmy teraz w domu, obłożeni klockami Lego i tortem urodzinowym... Właśnie znalazłam na telefonie zdjęcie z zeszłego lata i bardzo mnie to ucieszyło. Aby uczcić jego wielkie urodziny, wspieramy organizacje, które wykonują tyle dobrej pracy - napisała aktorka pod zdjęciem z synem.
 

Inicjatywa gwiazdy jest godna pochwały. Tego samego zdania są internauci. Głos zabrała między innymi koleżanka Biel z branży, Jennifer Garner.

Jesteś niesamowita. Jak wspaniale jest dzielić wielki dzień małego chłopca z @savethechildren. Dziękuję bardzo tobie i Justinowi za wasze ogromne serca - napisała aktorka w komentarzu.

Mimo że Silas ma już 5 lat, to rodzice do tej pory nie zdecydowali się pokazać jego twarzy w mediach społecznościowych. Zarówno Justin, jak i Jessica, rozpoczęli kariery w bardzo młodym wieku. Najwyraźniej chcą uchronić syna przed show-biznesem.